Prijava

Ni ja... a on još traži i ban za pojedince... :D

Vi kao ne kapitate poentu svih ovih naših postova?

Mislim, bez uvrede, ali ako ovo ne razumete i nije vam logično, ja vam ne bi dao ni zeca da čuvate, a kamoli ceo jedan sajt sa preko 20000 članova.

Tako da, ajde da se gluvih telefina igramo na nekoj drugoj temi, a ovde ne spemujemo, budemo ozbiljni i razumno diskutujemo. Možda i dodje do nekog kompromisa.

Полуспем

Џими
Не бих га ја ту зајебавао да није сахранио ону дефиницију, па онда дошао БАШ на ту тему. :))

Спем

Шива
Titulu, ajme! :))

Полуспем

Шива
El ti pričao Doter koliko su/smo onomad bili složni i u harmoniji? Ne lupetaj.

Спем

Џими
За оговарање људи. :))

Спем

Шива
Vaistinu. :))

Спем

Шива
http://trololololololololololo.com/

Izvinjavam se Doteru, morala sam.

oj, gamby, stani i pročitaj to što si napisao iznad i probaj da uvidiš nelogičnosti.

Vidiš Blek, ovde se tvoje i Džimijevo mišljenje razlikuje. Ali to je okej. Nije okej da se toliko razlikuje da prenesenim značenjem jedan mod drugome kaže da mu je predlog idiotski.

Ako sam moderator kao i Džimi, recimo, ne moram da se pretvorim u Džimija da bih izbegla sukob mišljenja, kako bi ti bio zadovoljan.

Ajde ovo da pojasnim mladoj dami, pošto vidim da je izgleda previše složeno... :)

Šta ima nejasno u tome da je skroz normalno da dodje do nekih malih razlika u mišljenju kao što ovde imaju na primer Surovi i Džimi na ovoj temi, a da je skroz bezveze ovo kako se postavljate ti i Celt? Podsećam vas jkoš jednom da nije moja ideja da se otvori ova tema, već je Surovi to predložio. Nemam nameru to više da ponavljam, papagaj bi to sada mogao to da ponovi.

E, nemoj da ti kažem iskreno šta mislim. :) Samokontrolšem se, srećom, još uvek.

Добро, Дотере, па није то толико страшно. :)

Ок модови видим да вам је спем једини начин да нешто постигнете, тј. да пробате да нас сморите не били смо затворили тему...
Само ћу једно просто питање да вам поставим:
Да ли сте ви глупи или сматрате да смо ми глупи па се овако понашате?

Али ја стварно мислим да претерујеш. Иначе, фасцинантно је како ова тема иде у више паралелних токова. Гамби фура једну причу, Шива против њега, ти се ухватио за тај спем к'о пијан плота, не знам шта ти је. Ево, и Минг каже да нема пуно спема. :))

ЕДИТ: Ко о чему - Дотер о спему. :)

Kako je nekim likovima dosadno u životu.
Šta bih dao da ja imam takve probleme... :D

Evo, ovoga ne bi bilo da nema moderatorskog primera da je to način na koji treba pristupiti. Svijim neozbiljnim shvatanjem teme indirektno pozivaju na ovakvo ponašanje.

Evo i meni smeta spem. Naravno da mi smeta, kad normalan razgovor od toga ne može da se povede.

Evo, ovoga ne bi bilo da nema moderatorskog primera da je to dačin na koji treba pristupiti.

Заправо, све се ово не би догодило да је Севаст отишао право у полицију. :))

Prvo jedva isteram svoju pravdu da gledam fudbal na TVu umesto Farme i onda me smore Francuzi i iznervira cimer sa svojim poimanjem zivota, da bih nacisto popizdeo kad sam ovo iscitao.

EDIT: "popizdeo" shvatiti kao "zar i ovde standardne nebuloze"

Prvo jedva isteram svoju pravdu da gledam fudbal na TVu umesto Farme i onda me smore Francuzi i iznervira cimer sa svojim poimanjem zivota, da bih nacisto popizdeo kad sam ovo iscitao.

Divno je što si to podelio sa nama. A ovo nije spem, Dotere? Gamby?

Примише гол Французи. Слабо, слабо...

Pa naravno da nije. Zanimljivije je. :)

Sat vremene GM čeka na odgovor! To je nepravda!- reče kalimero i sažali se.

:moli Black Hola da zaključa temu:

Nije spem shivo, jer je poenta posta ova vasa tema na kojoj realno gubite vreme i koja je fantasticno besmislena. Gledam fudbal...

E, blek, što li samo tebe žene nešto mole...? Ima tu nečeg...