Prijava

Блеки је изгледа био несташан... :P

Bleki je porastao... :D

PSV, ja i zaboravio na to od ovog picvajza.

Da, to je najpametnije. Spem dok se oni koji pene da nešto bjasne ne smore, pa onda najsavljaj po starom.

Zašto?

Zato što vam ne odgovara da se bilo šta menja. Zato se i pravite toše.

Zato što je vreme da shvatite ovaj sajt kao zajebanciju. Ima nepravde, kao i u životu, ali ovo je samo sajt!

En_Dotter, prva strana (pre nekih 5 sati).

Друга ствар, доста више са тим сајт је за зајебанцију јер знамо да јесте. Али ако једна тема каже нема зајебанције не позивајте се на остатак сајта. А реч је о ТОЈ теми.

PSV, da ne ponavljam, evo replike. Smorilo me da pričam već ispričano.

A to da je samo sajt... Ne znam šta da ti kažem na to. Ne želim da se upuštam u takve stvari.

Jednom prilikom sam se vraćala iz Bg i upoznah prvog srpskog vampira. Fin čovek. Gamby, razmisli o ovom njegovom prethodnom komentaru.
Baš kao što tema kaže, pravda je selektivna. Ne možemo mi tu ništa. Nego, hajde da se volimo :)

Katija, poznajem ga i ja. Okej je to i cenim tvoju dobru nameru, samo to nije tema razgovora ovde. :)

И ја познајем Вампира! Сви познајемо вампира! :)

Ja poznajem Vampira. A Meksiko pobedio 2:0. Odose Francuzi, fala Bogu, kuci.

Nego, Dzimi, zaboravio sam da je u subotu Block rock fest u NS-u. Da dodjete vi u NS? :D Salim se, odlozicu put za koji dan zbog toga... Ali dolazim 100%!

Salim se, odlozicu put za koji dan zbog toga... Ali dolazim 100%!

Е, сад си и званично дукатлија. Па, јебеммумиша, није тај Београд на 300 км од НС, па да те нема годину дана! :)

A kako da propustim Blok rok!? :D Zaboravio sam na to... Doci cu u nedelju, jos bolje. Samo da ima vozova...

Gamby, promeni ime u Don Kihot i sve nas, vetrenjače, savladaj.
Nije Vukajlija mesto gde se isteruje pravda. Jer eventualna neprvda učinjena tebi, što ja ne bejah banovana, ili sevastu, ili bilo kome, nije strašna. Hvala Bogu, niko nije ozleđen. Život ide dalje, oko ovakvih sitnica ne vredi raspredati. Uvećava nam se amortizacija tastature.
Ti si danas počinio bar tri nepravde, bezazlene, pa te niko ne osuđuje. To je život. Nije sve med i mleko.
A ja sam baš zadovoljna kako moderatori rade svoj posao. Kad brišu, žalite se, kad banuju žalite se, kad ne obrišu žalite se, kad ne banuju, kažete da ne rade svoj posao. Ima jedna pripovetka- Svetu se ne može ugoditi. Toliko od mene. Idem da učim.

Nije Vukajlija mesto gde se isteruje pravda. Jer eventualna neprvda učinjena tebi, što ja ne bejah banovana, ili sevastu, ili bilo kome, nije strašna. Hvala Bogu, niko nije ozleđen.

Ne, nema direktne nepravde prema meni. To ne znači da ću ćutati.

A ja sam baš zadovoljna kako moderatori rade svoj posao. Kad brišu, žalite se, kad banuju žalite se, kad ne obrišu žalite se, kad ne banuju, kažete da ne rade svoj posao. Ima jedna pripovetka- Svetu se ne može ugoditi. Toliko od mene. Idem da učim.

Bez dvostrukih aršina. To je poenta ove teme.

Ne, nema direktne nepravde prema meni. To ne znači da ću ćutati.

Гамби је у праву. Шта као, видиш да неког дркају и прави се блесав, а кад тебе карају, онда се жали...

Gamby, aj iskuliraj, popij pivo. Drugarski savet. ;)

A kako da propustim Blok rok!? :D Zaboravio sam na to... Doci cu u nedelju, jos bolje. Samo da ima vozova...

Немој у недељу! У ствари, зовем те сутра, па се договоримо. ;)

:se vratila da doda nešto:
Dž, a neobaveštenog znaš iz mog kraja :)
nas dvoje smo tek malopre skontali

Aj vazi Dzimi. Nemoj zvati izmedju 13:30 i 15:30. :D