Prijava

Napraviste raspravu oko gluposti. Ako je konkretno rec o mom komentaru, ostavio sam ga iz zajebancije, kako bih video ko ce da se primi ispod. Necu da umrem bez Vukajlije 24 sata, a i da je veci ban, nikakav problem. Ukoliko mi se cita, mogu da citam i iz off-a. Mogu i da napravim novi nalog, jer sam "u takvu mogucnost".

Realno ne vredjam, ne provociram mnogo, nema razloga za pokretanje rasprava i pickaranja, koje nemaju nikakve veze sa mojim postom ili banom(za koji me je boleo kurac koliko i americkog prodavca Kirbija za SP u Juznoj Africi), preko mojih ledja. Kazem mojih, jer ipak nije ovo World Of Warcraft, dosta sam ljudi uzivo upoznao, gledam da svoje frustracije iskaljujem gde treba, a ne preko interneta, tako da hvala lepo, ali ne uzimajte me za primer.

Gambi jeste pogresio jer me je pomenuo u tom kontekstu, ali njemu ne mogu da zamerim, znam ga vec godinama.

Nek ovde postuju ljudi koji su bili osteceni banom, ja sigurno nisam.

$ Катија, па наравно. :)
$ Нео, зовем те поподне, око 16-17. Знам да гледаш утакмицу. :)

Sutra kad budem isao po kartu, nosim bokser u zadnjem dzepu. Ako nas Svabe napune, bice puno nadrkanih dzibera na ulicama. Ajde nek se zajebu.

Za sve koji ne znaju Cavalera (Kalavera, sto bi rekli klici sa Kalisa), dolazi nam 29tog. 600 kinti upad, dzaba.

Бурзуме,ипак ти понеси и палицу или штанглу иза леђа.

А сад стварно,мислим да не треба више да се цимамо за безвезе и покрећемо расправе.

Ja mislim da mozemo da prenesmo ovde malo euforije sa teme o SP-u. Koji sastav nasih treba da igra sutra protiv Svaba?

Ja mislim da mozemo da prenesmo ovde malo euforije sa teme o SP-u. Koji sastav nasih treba da igra sutra protiv Svaba?

Ја мислим да треба да убаце Јована Мемедовића. Он би Швабе растурио. Он је ионако једина добра ствар везана за одлазак Срба на СП. Гарант ће да се врати са неком кул репортажом из дивљине. :)

Слажем се са Неом. :)
3 везна (Здравко, Деки и Качар), а Лане и Красић на крилу. Жигић или Лазовић у шпицу.

Ја мислим да треба да убаце Јована Мемедовића. Он би Швабе растурио. Он је ионако једина добра ствар везана за одлазак Срба на СП. Гарант ће да се врати са неком кул репортажом из дивљине. :)

Отишао и он у ЈАР?

Stojkovic
Bane, Subotic, Nemanja, Kolarov
Kuzma, Deki
Krasa, Kacar, Lane
Danko

Kad ovo sranje nece da rasporedi igrace kako ja udaram Tab! Skontajte sami formaciju...

Може лоцк, каизен је разјаснио шта није било јасно (осим ако вам је забавно да наставите да пишете овде).

stvarno sam se potrudio i nisam hteo da ispadne sisa pa da ne pročitam sve ovde i na kraju sam pročitao i moram da vam kažem da ste izuzetno neozbiljni. jebeno odlučite šta želite i to napišite ovde. čitao sam 100 postova od kojih je max 15 korisno. a u kurac.

Ко што рекох може лоцк јер је каизен све реко што треба на пвту са мном.

sad niko od nas ne zna, osim vas dvojice. pih!