Prijava

:-) kurde, maco, nećemo javno.

2pane, novi će se slobodno priključiti, ako uspeju da skupe 50 bodova, dok im mi lupamo minuse.

sa jedne strane to je možda neki kao trening, ko ne uspe, jebiga, ali opet, zašto bi uskraćivali na bilo koji način, bilo kome da bude aktivan član.

Znate, oni koji nemaju želju da definišu, već samo da čitaju tuđe stvari, uslovljeni su da definišu kako bi mogli da se uključe u ostale aktivnosti, pa onda definišu sranja. Nekako deluje kao da je sve pomalo kontra produktivno, ali verovatno se varam..

Jesu njegove sise, vidim ja da mi deluju poznato! Inace, surovi, mislim da vecina minusa pada opravdano, to mu dodje kao test opterecenja, pa ko prezivi, napredovace...

e Surovi Surovi... bole tebe, ti si postao jedan od najpopularnijih slavnih vukajlijasa i sad oces ostale da sprecis da napreduju...

provalio sam ja tebe, omatorio si...nemas vise inspiracije i ne napredujes, pa se plasis da ce "neki novi klinci" da te prestignu...
ocajan zbog toga iskoristices sav svoj autoritet na vukajliji da sprecis napredovanje nasih mladih ambicioznih clanova :):-p

...

ocete za znate ko je monopolista? "POGLEDAJTE SEMAFOR"

nije da nije, a nije ni da nije.

----------------------------------------------------
KURD
# Uloga: Predsednik saveta staraca
# Moći: moderatorske
# Rank: Chuck Norris
# Popularnost: 10094
# Pol: Muški
# Poslednja aktivnost: pre sekund!
# Registracija: 20.11.2007.
# Broj datih glasova: 4317 za / 1482 protiv
-----------------------------------------------------

Pa bre,meni je tek svaki četvrti palac,palac dole.Znači 75% za i 25% protiv.Nemoj mene da mešate u te monopoliste...to ove što daju više minusa od pluseva,hehe!:-)))

"Magare se jebe kad je u blato..!" :-)))

Che-Vu
Uloga: gospodar noći
Moći: moderatorske
Rank: Vukajlija Hall of Fame
Popularnost: 3079
Pol: Muški
Poslednja aktivnost: pre sekund!
Registracija: 30.08.2008.
Broj datih glasova: 1557 za / 1 protiv <<<<<<<<<<<<<<<
Broj definicija: 177 Prikaži ih
Broj okačenih slika: 207
Broj YouTube videa: 14

Ni mene nemojte da mesate, meni je svaki 1558. palac na dole! :)
Ja sam za neku utopijsku situaciju, gde niko nikom nece davati minuse, (osim jednom Abraxusu, kad te iznervira) i svi ce da pisu dobre definicije koje ce svima da se svidjaju.

Ti si bre, che, mnogo mekana dusica :)

Au che! Svaka čast! To ti je kao da si ga samo jenom izdrkao u pubertetu...
Za to treba karakter! samo pazi da ne prsneš jednog dana i svima daš palac dole... Do tada, slobodno čitaj moje definicije... :)

Jedva cekam da Che povileni pa da nam svima zavali disciplinske minuseve. Vreme mu je! :)