Омиљени коментари и постови

  1. А шта је он овде радио кад је толко неомиљен?

  2. Some things are better left unsaid.

  3. А шта је он овде радио кад је толко неомиљен?

    Jebanje keve random autorima/moderatorima/sajtu na stotine random nacina :)

  4. Да луд је, нема шта увек је био тако напоран

  5. JTU je nevaspitan, bahat i ohol čovek, i nikad nisam razumio šta je ljudima zanimljivo kod njega, jer sve što je radio je psovao ljude nazivajući ih "kučkama" i usput bivajući vrlo iritantan a sve pod plaštom navodne načitanosti i baroka sa primjesama renesanse. Ukratko, ponašao se ka razmažena šesnaetogodišnja Amerikanka za svoj "sweet sixteen", s tom razlikom što je bio muškarac. Zajebala ga majka priroda.

  6. Ne nam što se stvara taj neki mit o JTU kao kataklizmi koja zadesi sajt. Drkadžija, a nije jedini.

  7. ЈТУ је био само један небитан лик око којег се подигла прашина невероватно несразмерна његовој вредности и занимљивости.

  8. Хахаахаха која легенда, ххаха кучке да то је тај његов зонфић, луд је он дечко мало "на своју руку" ако ме разумете шта хоћу да кажем. У суштини у рил лајфу је миран углавном ал уме да тако искочи с неким својим тинејџерка драма квин фазонима.

  9. Davide, zlatan55 je bio veća faca od JTU-a. A lika uopšte ne smtarm za facu naprotiv.

    http://www.studentskisvet.com/magazin/20080303/najbolji-izum-jos-od-talet-papira-recnik-idioma-i-slenga

    Pominje se od polovine teksta.

  10. Ма да ти не причам...

    Смор ми што нисам стиго да видим и тог ал добро.

  11. Хахаха, најјачи у последње време...

  12. http://vukajlija.com/forum/teme/28548-vase-najbolje-definicije-sa-groblja?strana=5#post_1813423
    За оне који нису ктитори - аутор glavni, из душе:

    Ja bih ladno mogo da sve definicije prebacim na groblje. Mislim da nijedna nema 20 razlike. NIt koga pratim, nit me neko prati, nit su mi definicije nesto. Al popunjavam dnevnu kvotu i evo da se pohvalim: danas mi je umrla pedeseta definicija.

    Задња реченица :))

  13. Evo, ja ću biti prvi koji će ga pratiti, da ga podstaknem malo. Ima dečko potencijala, nije baš toliko loš.

    Mogao bi još neko, da ga obradujemo :)

  14. tu smo tu smo :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.