Омиљени коментари и постови

  1. Ево ако је неком досадно, нек мало ишчитава.
    Овде почиње:
    http://vukajlija.com/zabava/posteri/267900#comment_1474564
    па лагано... :)
    Обавезно прво погледати постер и први коментар.

  2. Укурац Фацо, 90 % са коментара су Вишеграђани болесни :) и сви моје годиште :)

  3. Узмем све ишчитам, па (штоно каже електричар лудак) ''одо' да се ударим шунком у главу'' :Д

  4. Одох да ме нема :)

  5. Faco nek budu dve šunke ololo

  6. Вала, шта је ненормалних коментара, и сушару да држим не би било довољно шунке за грување :)

  7. Мене срамота кад сам откиро колико људи има налог из Вишеграда а да нисам знао, и ко све има :)
    НЕКА БУДУ 3

  8. Vitni Hjuston i Ejmi Vajnhaus su se nadrogirale i umrle kao zadnji slučajevi

    Jebote, tad su obe bile žive!
    KIZO PROROČE!
    EDIT: Kurac, komentar je od juče, opet je navatao neke prženice

  9. Joj, ja sam imao par inspirativnih komentara samo jbga obrisase defke na kojima su bili...

    Ne mogu sad da se sjetim ko je u pitanju, ali se sjecam da je neko komentarisao definiciju sa: "Plus od mene i omiljenujem", a ovamo defka nema ni jednog plusa.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.