Кладионица

  1. Ja ga stavio kao u kontra svima ovde, tako mi i treba kad se pravim pametan jebo mi pas mater

    Ova ostala trojica lagano, Šilb i Stratos plus već u prvoj, a ovaj majmun Barnjani je u kanalu, tako da je i to sig minus.

  2. Brt teodosic pisa po ovima

  3. Ајде Хигинсе брате мој још само 4 плс

  4. Ali bukvalno je isukao budalu i ne gleda dal bije po obrazima ili celu

  5. Ode Teo na 50 poena večeras

  6. I meni treba higins al sam digao ruke jer me kopaju tomic i hajns koji se naigrao veceras (glup sam i trebalo je da ocekujem ogastina i voroncevica jer su ovamo barnjani i sengelija)

  7. 26 poena i 5 asistencija za manje od 20 minuta, bez izgubljene lopte, solidan učinak

  8. Ajmo Al Ahli Džedaj, samo jedan vaš mi treba da mi prođe tiket

  9. Kurbanov-igrac za pozeleti u timu, klasican huan sebastijan veron

  10. sta sam ti rekao za Tomica, minus ko kuca,

    ali Holms i Preldzic ne mogu preci granicu da se igraju jos 4/4

  11. Mislim da sam galatasaraj prosao jbg

    A mislim da ce i coa proci stizu ih

  12. Ali ovi divljaci iz galate umeju da useru i veću prednost, pa se kao nadam malo, ali nema 'leba.

  13. Kakvo je uživanje gledati Tea kad ovako leprša po terenu.

  14. Kad god prebacim da vidim šta rade, kako malo priđu tako guler jebeni pljusne trojku, mršmatertijebem

  15. Zapamtite Tomic i Lojeski dodju + jednom u 5 kola to su supcine obicne

  16. Ja slusam somija za evroligu cuj koponen jbt

  17. Brt cska pisa po ovima bez dekoloa alo nama se povredi bangavi jovic mi ne mozemo se sastavimo sa zivotom

  18. Ali kad kazem pisa mislim ono bas pisa debelim mlazom ulazi onaj pajser antonov daje poene teodosic pravi najveci indeks evrolige ikada pa koji kurac

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.