Кладионица

  1. Prejebeni su, svaka im čast na ovoj partiji. Teo gospodar ove igre. I fantazija xd

  2. Prelagano će osvojiti ovo privatno takmičenje zatvorenog tipa

  3. Pa ja ne znam al baskonija imala skor 6-3 do sada ono tu je u vrhu negde gore dodju u moskvu I POVEDU 14-15 RAZLIKE i onda ih dohvate i siluju im sve sto imaju u familiji a moze da dohvati svetlo da upali pa ne ne treba da ih prime u nba ne bi bili gori od filadelfije budjave

  4. Das 84 poena i puknes 30 razlike hahaha e to ja zovem paradom paradoksa

  5. Хигинсу овим путем желим повреду предњих укрштених и да никад више не крочи на терен, матер му јебем црну да 8 поена у првој четвртини и остане на томе. Мрш!

  6. Brt bio bi greh posle toga da je krenuo da uzima teove suteve

  7. Meni nije zao mojih soma dinara ocijumi

  8. Ма нисам гледао, могу само да замислим шта је све успео да промаши са шутем 1/6, идиот

  9. Колико још Де Коло неће играти, да одем да украдем баби пензију и да ставим на Теа све

  10. Inače sam mišljenja da CSKA igra bolje bez De Koloa. Nevezano za večerašnju utakmicu, previše guši ekipu, samo sebe gleda, ne svidja mi se takav tip igrača uopšte.

  11. Inače sam mišljenja da CSKA igra bolje bez De Koloa.

    Nisi jedini.

    Inače, Teo imo indeks 43 što je najviše još od 2000. godine.

  12. Slepi cenim ove tvoje fanfektove ali taj podatak sam izneo vec ovde hm

  13. to nije tačno, miloje je imao po 50 svojevremeno, onda bobi braun, turkdžan, lakovič itd. juče sam baš gledao

  14. Inače sam mišljenja da CSKA igra bolje bez De Koloa.

    Pa sad, ne bih ulazio u neke analize kada nema tilma ali ovo je kao da kazes da real igra bolje kada nema ronalda jer on gleda samo sebe.

  15. Beni bobi braun 38. Bar tako komentator rece

  16. Ено вам на фантази теми принта, Ковачић се налупетао.

  17. Brate, čovek ima valjda najviše i skokova u CSKA, među najboljim skakačima je na svojoj poziciji, pored toga što je najbolji poenter, i to jedan od onih igrača kojima možeš da daš loptu i skloniš se, i poentiraće u većini slučajeva, a može i da igra u sklopu napada, ne znam odakle vam to da je sebičan nešto. I još večito nakupi faulovima sve igrače koji ga čuvaju, fauliraju ga po minutu u brankolazićevskom proseku. Sad jebiga, CSKA je dovoljno dobar da razbije Baskoniju i bez njega, ali teško baš da su bolji bez njega.

    Čovek = De Kolo.

    Ali ono, što neko reče - mišljenja su kao prsti, svako ih ima mnogo. Osim Armina.

  18. Ковачић се налупетао

    Kakva je to debilčina jbt

  19. a ja još veća što ga slušam

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.