Кладионица

  1. Isto tako i ronalda u realu ima golove asistencije i fauliraju ga i sve i opet govore da je kita od igraca i sebican (dobro jeste sebican u dosta situacija jbg i dekolo je isto tako ponekad). Ja nesto ne gotivim ni jednog i drugog ali pricati da je bilo koji od njih dvojice los je ono bas glupost teska

  2. Analiza igrača, koje su im jače strane, koje su rupe protivnika, zamisli trenera i šta se dešava - pada se na igrače i Evroligu, takmičenje koje pratim, odma.

    Lupetanje timova iz Egipta, Saudijske Arabije, grčke druge lige i Rusije i uspeh

    https://beta.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa/1545-2990146-1452

    Hvala džedajima iz Al Ahlija na golu u 93. minutu.

  3. Pogodak je pogodak, bravo lecki.

    A razmisljam se nesto da batalim poene igraca, ili da prekrijem imena i samo pogledam sifre i izaberem 6-7 komada, pre cu pogoditi.

  4. Nisam rekao da je loš, ali mi se ne svidja takav tip igrača.

  5. Gol mrtvog lieferinga za isplatu, ja nisam bio tvoje srece lecki prijatelju ali nemojmo posustati sada, duga je noc, mada boston i sas sve naopako krenulo xd

  6. Klineru, ma kontam ja tebe, koliko se puta dešavalo da neki tim otera nekog igrača, ne dovede nikog umesto i igra bolje, u en bi eju se to baš često dešava. I to su često neki skroz solidni do dobri igrači, ali nekako se ne uklapaju u tim, ne štima sve sa njima. Ali teško mi to zamislivo za De Koloa, predobar je da bi ikad škodio, a ne deluje mi nešto ni sebično. A i raspravljam se bezveze, mnogo volim da kažem svoje mišljenje kad mi niko to ne traži.

    Pseto, mislim da si skroz u pravu, ali najozbiljnije to mislim, nema para od igrača. Ima ponekad nekih granica koje deluju smešno i isplati se da ih juriš plus ili minus, ali u većini slučajeva, veliku ulogu igra - slučaj :) Kako će nekome da se digne tog dana, da li se protivnički trener odlučio baš njega da skroz sačuva, a da pusti nekog drugog da šuta malo slobodnije, nekad lopta jednostavno neće u koš, ma svašta može. Ali prezanimljivo mi da igram igrače :) Ja od toga ne odustajem.

  7. I povredi se neka budala, napune ga faulovima, nakupi 12 asistencija, takticke zamisli(hajns veceras), umrla mu tetka pa igra lose, nekog drugog krene pa ga filuju loptama, produzeci, biju ga ko konja...sto hiljada kuraca utice na to

  8. Kakvo crno odustajanje od igrača... još jače, još snažnije... uvek plus, nikad minus.

  9. Ma kurac, pa lakse minus pogoditi. Mislim da sam vise minuseva nego pluseva pogodio ako gledam procenat odigrani/pogodjeni

  10. Ajde darusafako daj vise koseva nego sto primas pliz

  11. Shomy23 fala za skokove brate znao sam da si najjaci za evroligu, posle 3 tiketa za jednu prolazi prelagano ovo BRAVO TI GA BRAVO

  12. Ajde bre darusafako ubodi neki zicer jebo ti.pas mater. Nerealno los sut ima darusafaka 10 zicera su promasili ne znam koji im je kurac

  13. I bacanja promasuju pa kakvi to fus crnci mase bacanja jebem ti kosarku

  14. Shomy stvarno najjači za Evroligu, sad se sigurno kaješ zato što si često igrao sve kontra od njega, Armine.

    Za Denver ne igraju Geri Heris, Galinari, Vil Barton i Ernangomez, što su dva startera i najefikasnija rezerva. Mada u ponudi u mocartu su samo Jokić, Nurkić i Mudije, a nikad se ne zna koliko će ova prva dvojica da igraju, a ovaj poslednji je znao da ima 30 poena uz odličan šut, a i 3 poena uz ne tako odličan šut.

  15. Darusafaka sut iz igre 13/35 jebote

  16. Eto sad i zadnji post pa mrs sve u picku materinu

  17. E aj se ne kladimo vise

  18. Ja vec zategao jokaru i okc lecki

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.