Кладионица

  1. Nisam očekivao da će doći do ovoga

    https://www.youtube.com/watch?v=R9n3irFYlkg
    Najlepši smo ovde na kamerama
    Svi su za nas samo amateri
    Mi smo noćas glavni Čendleri

  2. Ovaj džamir nelson iz denvera isti filip čović kad ga vidim na terenu samo malo tamniji hahah

  3. hahhah to je to za obojicu si se pomolio, ovaj da trpa moj, a ovaj njihov da stize da ne bude BO

  4. Haha kakav crni blow out, ovo egal meč

  5. sta rade sa tricama haos, samo ovaj mucenik promasi :D

  6. Cendleri i kazins ce uci, nemojte se cimati ljudi

  7. Слепи
    jbt ladno marina peva otrove ti mi dođeš kao lek

    svaka čast!

    Ti ovo da ne znaš?

  8. iskreno brt, mislio sam da je to cecina pesma

    valjda zato što uvek na preko 0,8 promila kad je čujem

  9. Prvi put sam večeras pogledao u sat a ono 23:16, neće valjda na 16 da stane Čendler sve mu jebem

  10. Trazim tikete gde su mi hteo sam da vam okacim da vidite bedu bednu i imao sam jos jedan sa igracima ne znam gde su mi sad sam dosao sa svadbe neke kolega debil se zenio zena mu ima dva prezimena sada budi bog s nama sta je s ljudima valjda mi nije zena bacila imam neki o secaj ludi kazi mi da to nije istina da sam tebi je di a pa me ponovo s ludi

  11. Brate, ispevao sam 3 pesme, gde može da stane

  12. somi pisam ti usta u napred majmune, posle cu da se izvinjavam po potrebi :D

  13. Evo ga, krađa pa faul koš, izlazi lagano, na 16 je sad.

  14. reci ostane na 16 ahha zapalicu leskovac

  15. Ahahaha kakva legenda Nelson, pa on ne može da dobaci odande

  16. E sad se pomoli da ne bude blou aut, Armine

  17. Izašao, e jbg, nema ga nazad do kraja, samo da se šomijevo prokletstvo obistini xd

  18. Hahah sad će da se odlepe ovi na +20, što bi se vraćao realnololo

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.