Кладионица

  1. Stutgart da. Jos krenuo leverkuzen i kaze mi texa nemoj njih bolje stutgart ako je lever dosao uzecu mu 200e

  2. Brate ps pa ako si uzeo drugi predlog od mlatonija koji si tražio umesto kuzmića, ertela asistencije, to je došlo... E ako si izmišljao nešto peto - jbg.

    Edit: Aha, jbg onda.

  3. lever promasio penal u 90+7

  4. derozan 28.5+
    ajzea 30.5+
    šarlot 1
    vašington 2

  5. Auuu da i milerr me bacio imao sam i to negde

  6. Djoks Stajl
    lever promasio penal u 90+7

    И то да је голман слеп опет би га одбранио

  7. E ljudi, kako ste inace sta ima novo? Xdddd

  8. Odoh ja na lađenje, počela je da me boli glava od ovog sranja.. Ne treba mi ovo, hoću konačno da uživam dok gledam EL utakmicu

  9. koga lažeš brate...

  10. jebeni smo zavisnici nema nama leka

  11. Dalas -11.5 H1

    Bruklin bez Lopeza, odmara se. Za Dalas je PO maltene već počeo pošto jure 8. mesto, Karlajl zategao ekipu da kidaju na obe strane terena. U odličnoj su formi, Bruklin nikakve ambicije nema, mislim da ovi mogu lagano da ih pregaze.

  12. Igra mi mišić butni 15 min već u potpunom mirovanju. Od kako je Rendolf pao na ulazu pod košem na 14 sekundi do kraja

  13. "Ne gepekuj, to je samo Srbin koji navija za drugi tim. "

  14. Bosko Simic
    E ljudi, kako ste inace sta ima novo? Xdddd

    pre 14 minuta

    Pa dobro picka mu materina odgovorite i pitajte mene sta ima nobo.stvarno stw govna

  15. 10.5 у сокеру на далас, млатони. дај још шта ако имаш.

    бостон двојка, ако нема галинарија и јокића?

    хјустон 2, минесота неки додатни хендикеп 1?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.