Кладионица

  1. Jel to popio rampu? Xd

  2. Hej hej djenka najbolji si ti ako se slupam sto pisem ovde nisi fer.hej hej hej

  3. Jej makar pare mi donesi lebron ti nije ravan hej hej

  4. Au da l ga je dao lodzeski bacio me u sok prejak, jebeni juve ih gazi a milan iz 2 suta dao gol sve ostalo doslo lagano sve sam vratio za 2 dana jbt

  5. PA USPORITE TEMPO MALO KRAJ JE MAJKE VAM GA NABIJEM

  6. Tako bjelice, bravo. 'ajde dženkinse jedan koš i ti za pseta ne jedi govna

  7. Ko veruje ja verujem

  8. Neće, poveo poslednji napad i dodao bjelici da šutne za tri. Ja reko' rešiće on za kraj i kurac

  9. Kraj je brt, džabe veruješ

  10. Sjeba me anderson mrtvak sestru mu jebem u pičku ja

    Dajte nba

  11. Svi me sjebali 16k minus

  12. Ja kao rifresujem ono kraj lepo od tebe djenka hvala

  13. A što je najjače mislim da je Dženkins u jednom trenutku pisalo 9p, posle vratili na 8

  14. http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=3667#post_3729752

    Evo, opet prošlo i večeras da me vrati na nulu i malo preko (taman da imam za crvenu tačkicu sutra), a niko da prepiše...

    I tačno zvezda ne prebaci 70, a imali 44 na poluvremenu, haha, slepci.

  15. ArminVanBuuren
    NA KRAJU DANA IMA DA SPEMUJEM GIFOM KOLKO CU PARA DA UZMEM

    pre 4 sata

    ArminVanBuuren
    Lodzeski ga daje 2min pred kraj izbija 8k, cekam juve da povadi uloge ali ovakvu katastrofu ni u ludilu nisam ocekivao ma kako nema te srece jebene nimalo

    pre 12 minuta

  16. Млатони
    A što je najjače mislim da je Dženkins u jednom trenutku pisalo 9p, posle vratili na 8

    pa zato ja i rekoh da ima 9 kad sam psetu pisao, posle vidim 8, reko' verovatno sam se prebacio

  17. Coa ja hteo al reko necu kuzmu na dva tiketa i ubacim nesto ne znam sta

  18. Aleksandarkg - prošao
    Mylosh23 - pao k'o konj
    Arming - pao sve što je odigrao, ne tiket nego svaki par hahah

    Pa dobro, mislio sam da je usran dan iako nisam u minusu, al' sad se već osećam bolje malo

  19. Mene Darusafaka 71.5 minus bacila za 50k zbog prokletog majmuna Lodzeskog koji je bez ikakve potrebe pravio faul nad Klejburnom ispod njihovog kosa... i pre toga mrtvi Miler za 25k. Stvarno ce neko stradati

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.