Кладионица

  1. Nafilovao sam je po faci da mnogo lozacku facu ima naocare nisam nosio a kromanjonaca nije bilo jbg

  2. I.javicu joj se u maksiju naravno ja sam pre svega jedan gospodin

  3. Shomy23
    jel ima one retke dlake na čmaru, znaš ono dlaka pa nema ništa, dlaka pa nema ništa

    аааахахахахах

  4. Da brat daj detalje. Xd

  5. Ja bih sandru toliko isfilovao po faci da me ne bi povratile 4 infuzuje

    Tako da je moje jedino preostalo pitanje kog i kako kontaktirati ukoliko se doticna vrati iz penzije neke smernice daj

  6. Znam da je.pseto jebao ali ja imam dosta opak penis velik pa sam.mislio cisto.da znate eto

  7. Sta vas zanima?

    Tesko skauz

  8. Koju sandru xD

    Kaju brt, i onu Marinu Viskovic ako vec pitas

  9. Pa usao juve u 97. Hahaha da me baci na nulu sa kafom sto sam popio dok sam sastavljao al bolje i to nego kurac da zvacem ko neki XD

  10. е добро онда само шоми жваће курац аахахха 'ајде дај неки енбиеј да грувамо ко изостаје шта се ради па нека и балави још успут док жваће

  11. Natasa savija
    Sofija milosevic

    To moram jebati za sad

  12. Kako koja sandra pa sandra afrika cemu besmislena pitanja jedna je boginja

    Nadam se da cu je sresti jednom u supermarketu

    Edit
    Maksiju, rodi, tempu pijaci

  13. Sandra nece vise da se daje uplasila se kad je vucic smarao za porez kako ce tolike pare opravdati a baba i deda joj nece doveka ziveti

  14. Brao pa ko ja da sam jebo brt za koga sad skupljamo?

  15. Sta samo somi ja danas puko nekih soma evra

  16. брате ти си и јебао јбг а шоми глође курац масан

  17. Od toga jedno 650 na glatku picku

    Skozer nisi video salili smo se bili juce prekjuce da si mislio na seksi sandru pa sam zato napisao kao

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.