Кладионица

  1. Nisaam video isao sam da jedem govna jer sam poceo opet sa ovim :/

  2. Howard -
    Boston
    Novicki + al na 15.5 samo
    Payton +
    I tip veceri na ovo bih 500e tig manje od 14,5

    Nisam nesto analizirao mislio sam da cu pusiti kurac pa nabacao

  3. e ps a kako to funkcioniše sa tim poznatim kurvama jel postoji neki klub poznatih kurvi, ono, poznata si i sad želiš da se jebeš za pare i samo odeš do tog kluba i učlaniš se

  4. Seksi sandra VALTEROVIC il kako vec bese hahaha eventualno ako bi ona meni platila, mozda

  5. Jel procitao neko ono sta sam napisao na prosloj steani da imam veliki kurac

  6. Šomijeva pitanja oko ovoga bole

  7. Ko sme da udari na minesotu protiv gsw?

  8. ја пишем у хендикепу, него бих причекао још мало око тих изостанака сад

  9. Mozda vas i ne zanima ali svakako cu ispricati jer zelim hahaha. Stan je do jaja, gorstaci su verujem bili tu negde al su bili neprimetni pravi profesionalci nema sra, ja dosao nasiban bas dosta zvonim na pogrsna vrata sreca niko kod kuce ili nisu hteli da otvore debilu zelim da mislim da niko kod kuce ko ih jebe nemaju broj stana ona odskrine samo vrata prekoputa ja tamo cao cao ulazim kaze sedi raskomoti se ja zapalim cigaru kaze oces da pijes nesto sta imas to i to daj dzek bez leda ona donela flasu ostavila uzela sebi bejlis(jer sam gadan vrv) popricali 5-6min reko nova pesma ti je grom donosila mi srecu jedno vreme ona kao hvala istripovao se ja da je muvam kaze aj te opustim malo reko nisam ja neopusten samo lagana spika svuce me ona na kolena klekla ja zavaljen pusi kurafc jebe majke sreca sto sam bio nasiban uzmem casu u ruku ona pusi i dalje dim danhila se oseca reko ides u kurac moram svrsiti bam sve u usta i ni cim glavom jbt. Ni cim ni.promena face nista sve isisa i lepo ono povuce odozdo na gore da izvadi sve bas profi brt. I popijemo jos malo popusim ja jos jednu cigaru i navalim se preko nje krenem da je drapam nekontrolisano pa se iskuliram kazem joj e volim malo grublje ako preteram ti.kazi ona se samo nasmeje kakav bog jbt tacno zna sta ne treba da radi stavim ga ja nabodem par puta da se zdrveni okrenem zguza ona na toj nekoj sofi garnituri ja stojim vucem za kosu bijem po guzici okrenem probam malo da je drzim stojecki al odustanem brzo nisam mogo jbg spustim dole ona odradi onu facu i stisne sise i svrsim jbg u kurton nisam se iskontrolisao. I zablejimo jos malo presli na neki kao otoman sta li je u sobi pored onako vrh za blejicu tu blejali skoro pola sata ja popio onoga 6-7 ona samo dva sibao ja ponudio je ona nece al me sasolji po kurcu svo vreme meni onako polutka bleji i kaze e imas jos pola sata malo vise reko aj da se iskoristi e tad sam tukao surovo ko onaj pneumatski cekic kako mi.je palo na pamet tako sam tukao pa se umorim i prebacim je gore e tad je krenuo sou program da sam znao odma bih te njene face koje pravi istripovala me da sam rocco jebeni i ja je bukvalno zbacim skinem kurton i reko izdrkaj i ona sebi sve po faci fljas al malo bilo jbg to je losa stvar. I nista istusiram se drknem jos jedan reko cao kaze cao hvala ti(mislim se sto hvala u picku materinu) i odem i vidim zvezda gubi jbg svratio do ortaka da mu vratim nesto i gajbi

  10. e ps a kako to funkcioniše sa tim poznatim kurvama jel postoji neki klub poznatih kurvi, ono, poznata si i sad želiš da se jebeš za pare i samo odeš do tog kluba i učlaniš se

    Obrnuto brt prvo se jebe pa postane poznata kad neko zaradi dosta na njoj pa pozeli da je afirmise da bi vise zaradio na njoj. Onda nadje decka sa lovom pa se penzionise

  11. E ljudi aj ko ima na racunu ali ozb

  12. ау, права прича брт.

  13. I da je prava i da nije on je definitivno nevidjena budala i krooolj ovog sajta majke mi i kraj price bam bam sto bi reko Miroljub

  14. Meni je ostalo 300din da bacim veceras nba ali mogu da te ponudim dzekom xd

  15. идеш под курац бато (секо)

  16. брате под "права" мислим врхунска, можда сам глуп да верујем сад беспоговорно, ал' колико га ја знам, ово је од речи до речи овако било, чак и са оним звоњењем на погрешна врата.

  17. чекај баки, колко си ти то времена имао, ако је сат, три пута за сат ихааа

  18. 2 sata

    Ova prica je u rangu one kad je platio kurvi 40e da sere kod nje.

  19. дионисио, игра батум вечерас, како кажу на ротоворлду.

    ја одиграо ово, то је то, ако дође изашао сам, ако не дође још сутра да се испоштује црвена тачкица и то је.

    Шарлот хендикеп 1 (-8.5)
    ето, батум игра, а вучевић ваљда не, па очекујем БО лаган
    Далас хендикеп 1 (-10.5)
    млатони одлично образложио, нема ту шта, далас стварно кида сад за плејоф
    Бостон 2 (надам се да нема јокића, а ако може и галинари нека прескочи ову још)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.