Кладионица

  1. A ja baš kad ga držim u skroz praznom novčaniku u pregradi za pare, pa kao "red je da se popuni"

    Pun sam tog nekog kockarskog sujeverja al' kako kad, nekad sam do jaja sujeveran da nosim "dobitnu" hemijsku sa sobom, jer su one malecne kladioničarske baksuzne jako, nekad kad mi ne zapinje nego igram baš iz hira onako da igram samo onda zaboravim na bilo kakvo sujeverje, a ono stevanovo sa presavijanjem tiketa "e ovaj mora dva puta" potpisujem.

  2. Od onog lika sto je dao radnicki, nista specijalno samo predlozi

    Singl:
    Sindjelic 0 golova pp (2.47)

    Dubl:
    Macva 1 (1.95)
    Sloboda 1 (1.55)

    Tiket:
    Sindjelic 0 golova pp (2.47)
    Macva 1 (1.95)
    Sloboda 1 (1.55)
    Jagodina 1 (2.40)
    Dobanovci 0 golova pp (2.35)

  3. Jbt ja se kockam bas dosta i ne biram realno od karata do kladze al taj rulet ne gotovim nikako mozda sam 5 puta seo izvrteo malo i kao to je to cao

  4. Lako se navlačiš na onaj osećaj u mudima dok čekaš da loptica padne, onda pare više ništa ne znače, samo da se vrti. Al' se zato teško skida, mamu mu jebem...

  5. Igra jokic, sad udrite cendlera minus prevelika granica bas

  6. E moj klineru ne znas ti sta je poker ili daleko bilo farbla

  7. U jebemti pa ne radi mi to sad

    Dobro evo ide i čendler minus aukurac

  8. Ma daj sta se cimas jokica jbt

  9. Za sada sam zadovoljan sto nisam igrao viginsa al bih voleo da im utrpa jedno 35

  10. Ma ne cimam se za pobedu bostona nego što me navlači još da trpam, a čendler na 18.5

  11. A to, e pa cimaj se i za boston ja se sprdam hahaha

  12. Probao par puta poker, ali nemam ja živaca za to. U tri ruke ili te prejebem, ili me ojadiš, kraj, dalje me mrzi. A to drugo, iskreno ne znam šta je...

  13. Vigins je u kanalu mnogo suteva uzima a 70% poena su mu sa slobodnih bacanja. Ali prvi pik eeeezveeeneee molim te

  14. Hahahaha kakav je kari nubara jadna

  15. Je l' ovo pročitah dobro da i bruk lopez igra? Pa neka se tera u kurac baš

  16. Kako igra jebemu sunce on mi je na najjacem tiketu

    Ne on nego na dalas h

  17. Odlicno. Znaci sve dolazi.

  18. Ozbiljan sam, nije dobro kad se crtaju tipovi ovako je bolje

  19. Pa robin lopez, ja video samo "lopez" a ono najava startne petorke čikaga, nisam dobro pročitao, hahah, frka a pičke

  20. Kako frka pogledaj sta sam napisao o.O