Кладионица

  1. Brate, svaka usluga se plaća, više volim da platim nego da dugujem. Ovaj tiket je čisto malera radi, a i ne divljam na tiketima nikad. Coa, prepisujte, ako mislite da će da dodje nemam ništa protiv. xD

  2. Brt, tebe ide, on hoće da mu ti odigraš tiket dok te ide da razbije maler, ponudio se i da vrati 200 (pa ljudi smo za toliko, klineru, za šta nas ti smatraš), sujeveran kockar, sasvim legitimno pitanje, ko smo mi da pričamo o tuđem kockarskom sujeverju, poštujem.

  3. Ma ja kapiram fejsklinera. Da je ovo neki forum manje duhovitog sadržaja i da fejskliner pita "jel može neko da mi uplati tiket od dvesta dinara", otvorili bi temu "Da li se može verovati članu Fejskliner, da li će me zajebati ako mu uplatim"

  4. Danas u kladionicu ovu seosku dolazio čilac neki i hoće listu koju niko nije otvarao i bog, prvo brlja po onim naslaganim listama na pultu, posle od radnice tražio da mu da novu ako ima, kaže sujeveran. Haha.

  5. Pseto, mogu li da prekopiram jednu tvoju rečenicu iz pvt-a kad smo kod ovoga?

  6. Valjda nisi sujeveran po pitanju otkrivanja sujeverja

  7. Radj u stanu su izbijeni skoro svi pregradni zidovi(bar tako deluje) pa.nema klasican hodnik nego se pravo udje u tu veliku prostoriju i tu je na sredini ta velika garnitura sa staklenim stolom velikim koji je kao stepenice neke i stazica uz tu garnituru(sad kad kazem stazica zvuci sirotinjsko ne znam termine jbg al.vidi se da je kvalitetno vuna neka) to valjda za kolena. Pravo od garniture veliki prozor i pogled na nbg i neki zelenis ne razumem se ni u to, levo odatle kuhinja koja je u stvari sank a desno ta kao odvojena prostorija sa tim otomanom(ne znam ni odakle mi ovaj izraz) ogledalom svugde svece neke neki kurci te drangulije. Sve je u nekom modernom stilu nema lamperije fazon nego staklo i aluminijum. Kvake nisam.izvalio mozda zato sto i nema vrata osim za klonju haha a klonja je iz one odvojene sobe pa tamo

    Uglavnom.stan nije za zivot neke porodice vidi se da je sredjen za jebanje

  8. Sećam se kad sam uplaćivao 1001 dinar na onaj DAŽAJK tiket da "zajebem Žajka", a radnica gleda i pita "Hiljadu i jedan dinar? :-}" i ja klimam glavom. Tu je sigurno mislila da je neko sujeverje i bajalica u pitanju.

  9. Nisam.stec.kopiraj sta oces

  10. Sujeveran sam, da. Kao klinac sam bio našao neki stari orden u školi i verovao da mi donosi sreću i onda je nestao, nigde nisam mogao da ga nadjem, dok nisam video da je kod "najboljeg" druga i njegova keva me ubedjuje da je njegov . Tako sam postao sujeveran, jbg...

  11. al.vidi se da je kvalitetno vuna neka) to valjda za kolena

    hahah kakva profi priča

  12. Ma taj deo sa tim sto mene kao ide pa ja da ga odigram razumem, ovo posle da uplati dvesta pre neke uplate ne razumem al ja sam u daunu teskom trenutno jbg pa mozda zato. Rekao sam ti vec klineru moze brt sta god da si hteo i me treba da mi placas nista bice mi drago da ti.donesem srecu da leskovcaninu nabijemo na nos magarcina jedna ja mu baksuz

  13. Brate, da ti uplatim na neki račun u kladži, da ne misliš da se ogrebem ili da te zajebem, čisto malera radi.

  14. "Stavi ga u levi dzep al nemoj pazljivo nego nek se zguzva malo. Prednji levi"

    Ispoštovao sam, ali nije pomoglo

    Doduše, i ja kad izlazim iz kladže, tripujem da je bitno da li ću presaviti tiket jednom, dva ili tri puta, i kao "hm sad imam osećaj da bi trebalo dvaput"

  15. A ne mislim jebo te lebac da te jebo ako padnes odigraces mi neki tiket za 200 jel moze tako?

  16. Ma ja kad dodjem do kladze ako mi je neko parkirao na mesto sviram da izadje da pomeri auto dok me ide pa.kad stane onda ovo sa levim dzepom pa kad stane onda umesto zdravo kad udjem u kladzu.kazem pusi kurac ili ugasim tel.dok pisem tiket ja sam tek sujeverna lobanja taj deo kapiram rekao sam vec

  17. Može, svejedno... hvala, u svakom slučaju.

  18. Tiket uvek u novcanik stavljam, nikad u dzep. Da li je sujeverje ili navika samo... ne znam.

  19. Ja mrzim kad mi je skroz nepoguzvan a volim i medju sto vise para da ga stavim pogotovo medju evre neke

  20. Pre, dok sam igrao rulet, uvek sam išao istim putem, skidao sat kući i nosio kapu dok igram i uvek na isto mesto sedeo. onda su zatvorili lokal, a ja ostao bez svog zlata :/

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.