Кладионица

  1. Pa lepo je delovao dok se mislilo da ne igra jokić, i dok je galinari bio upitan, čak ga je i mlatoni aminovao, dok se nije pojavilo ovo ĐUBRE i usralo mi noć sve je bilo dobro da je sreće da ne svrati više na temu i da ne unesrećuje narod ovuda

  2. Ma daj brt jebo te boston da te jebe kako nisam stigao sarlot da igram jbg pogle minesota vodi 12 dalas se pali polako...

  3. Sad se nadam onoj kvoti 1 eh

  4. Ps vratiće se Boston ne brini
    Polako tope prednost

  5. Evo ne brinem xd

  6. A dalas sto imamo hendikep 12 a oni gube 3 na poluvremenu?

  7. Odličan Boston xD

    Ajmo da im jebemo mamu danas braćo, uplaćujem 1100 na nalog, očekujem bar 7800 na kraju dana mamu im jebem ja

  8. FaceCleaner
    Pseto, oš da sklopimo jedan dil za sutra? Imaš 50% ili više, ako proceniš da ti je malo?

    FaceCleaner
    Da odigraš 6 para koja ti pošaljem za 200 kinti, čisto da mi skineš kletvu dok si u elementu i pod uticajem energije boginje Maki, pa ako prodje delimo, ako ne, uplatim ti ja sutra pre uplate 200 na račun u kojoj god kladionici?

    HAHAHAH PA JA PLAČEM JEBENO

  9. Al daće i preko 50% ako pseto PROCENI da mu je malo aaahahahahahahaha

  10. Kako sam se oduševio Nikolasovom postu

  11. Ni ne zelim da znam kako su govnari iz dalasa ispustili 14 razlike na samom kraju i pojebali me za pola kosa

  12. Nikolas imao vrhunski upad.

    Al mi smešniji pseto što u narednih par postova pokušava da shvati šta ovaj u stvari hoće.

    Ponudio mu dil sa 50% kinte, ko zna sta se psetu motalo po glavi a ovaj ga pita da mu uplati tiket za 200 din pa hahahahahahabbahaha

  13. Svi zajedno na kraju dali jedan dobar tip.

    I minesota pobedi a wiggins ostane u minusu, pa oook

  14. A brate Kemba imao 23p u cetvrtom minutu trece cetvrtine, ovaj degen ga izvadi ne vrati vise do kraja

    Vigins igrao sam cetvrtu cetvrtinu zato su jedva i pobedili, mogli su da ih jebu jako, i da Tauns jebeno predje 26.5 poena da degen nije privatizovao loptu.

    Inace http://www.espn.com/nba/story/_/id/18880308/golden-state-warriors-rest-stephen-curry-draymond-green-klay-thompson-andre-iguodala-spurs

  15. PAZNJA! PAZNJA!

    Ne igra leonard za sas, 6.6 kvota za gs. Kapiram da vredi pokusati.

  16. Al ne igraju kari klej i igu za gsw.

    Zaza << Oldridz jbg

  17. Ni grin ne igra Makadu jebeni ce da ima 30+ minuta

  18. Vigins igrao sam cetvrtu cetvrtinu zato su jedva i pobedili, mogli su da ih jebu jako, i da Tauns jebeno predje 26.5 poena da degen nije privatizovao loptu.-----obojica su promasili po oba bacanja minut do kraja. Vigins jos jedno posle

  19. Au pametno, poceo i Ker da odmara igrace, kakvo jurenje rekorda i pobeda kad usledi totalni kolaps u plejofu, tako su prosle god izgubili jer su jurili rekord cele godine

    Odlican potez Kera

  20. E hvala Dio, nisam znao za to.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.