Кладионица

  1. Večeras je tačkica na Portland

  2. Mlatoni ne moze tako, moras da napises ovde "stavi pare na taj i taj tim" veceras jer sam ja solidan debil

  3. Aj neko sto pre da se to zategne dok ne izdrkaju kvote. I zar nije gsw-u veceras peta utakmica?

    Edit: kurac gsw ne igra veceras uopste

    Edit2: u mocartu na majami ki1 1,42 (ako tackica kaze majami)

  4. Ma koji crni majami (znam da znaš da nije xd)

    1.65 u sokeru, još su ovi juče igrali produžetak, nadao sam se da bude makar 1.8-1.9, ali i ovako razmišljam da surduknem sve

    Počupao sam se sinoć na vašington uživo na poluvremenu, kvota 2.2 na dvojku, ne znam ni kako je išlo, samo vidim da su dobili nakon produžetka i anulirali mi armina xd

  5. Na Portland treba da se igra po njima, protiv Vašingtona. Mada kladionice ih favorizuju, 1.75 kvota...

  6. HAHAHA BABA
    ŽIVA JE LEGENDA

  7. E pa mlatoni, nećemo tako, damo ti crvenu tačkicu, a ti sad pišeš ovuda da svale kvotu, nena smisla...

    'ajde ako nekog ne mrzi neka se iscima i vidi gde je najveća kvota pa da tamo treskamo.

    Mada možda ispoštujem delimično, pa onda da u lajvu čekam da ovi crknu u drugoj četvrtini i (nadam se) da u tom trenutku vode par razlike

  8. Ovaj najveći hendikep u sokeru od -7.5 na njih je možda dobar izbor, kvota 2.3.

  9. Ma do plejofa bataliti utakmice i ja igram ko debil i kajem se svako vece pa pogledajte rezultate samo jebene

  10. armine danas je taj dan brate, osećam jebeno, danas nam se životi menjaju

  11. Uf evo sad je i meni doslo to je to brate TO JE TO

  12. Prosli put kad smo ovde javno pisali o tackici spamprcili su kvotu na 1,32

  13. Ni u jednom drugom slucaju nije pala, mozda sam ja lud ali ja to ne bih javno pisao

  14. A vas dvojica armin i somi (glupan i tupan) ste i juce kenjali da je to to pa smo popusili svi solidnu kurcinu 150e sam puko

    Aj stvarno ko je u mogucnostima da vidi gde je najveca kvota da ovo odigramo sto pre dok je ne svale i da mlatoniju uplatim pare da se ne cimam dva puta

    Mlatoni ostavljam i mogucnost da ti odigram tiket(e) za one pare meni je svejedno koji ce biti nacin vracanja

  15. Mocart ki1 1,66

  16. Sutra Real dere Barsu u košarci
    1.25 kvota :D

  17. Pinn bet ki1 1,67

  18. koji je taj pinki, za koga on igra xDDD

    što si editovao propao mi skeč

  19. U planet vinu nema

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.