Кладионица

  1. pusti najvecu mecavu gospode sjebi sve majmune iz sevilje,

  2. hah odma reaguju na kletve MAMU VAM JEBEM AJDEEEE

  3. Jovetić je majstor fudbala.

    'ajde monako iz keca, 'ajde, pa posle otaljajte posao u drugom i čuvajte se za LŠ.

  4. coa meni trebaju 3+ tako da polako sa cuvanjem za ls XD

  5. Pa da. I onda ajmo svi opet po tiket, dva, tri oni koji ne ponove su vec u minusu cao, od ove druhge ture sto ponove nema ko nema seltu ili lajpcig, ajmo sad svi da ponovimo ovi sto ne ponove oni su duplo u minusu a mi najvevi debili sto idemo treci krug po tiket dva tri(to je sad vec 10 tiketa i nek su po 500 to je minimum 5 soma udjemo) sad rokamo monako arsenal i atletiko jedan ce minimum da zajebe i cao svi e onda ce neki mali deo nas imbecila da veceras gruva nba da se povadi pa cemo jos po tiket, dva tri al sa vecim ulogom jer je vadjenje pa cemo u 4 ujutru da dzudzimo gledajuci u lap top i psovajuci majku nekom tamo crncu mutavom koji ne zna tablicu mnozenja i onda u 5 pogledas sta sam drko ceo dan buljio u rezultate nervirao se mozgao i puko 150e bolje da sam sedeo kuci sprdao se i cirkao mirne glave

  6. E pseto, hvala ti što si hteo da me ispoštuješ za onaj tiket, ali neću da me ovde prozivaju neki klimakterični pacovi da sam sirotinja, a puše ženine cigare i piju njenu kafu. Cenim kao da si uradio.

  7. Galatasaraj ga prima u prvom minutu, haha, odma' da našteluju da ne čekaju penal za goste u 40+, pa da, a ja u kladionici hoću neću hoću neću ma jok neka ga, i kako sad da ne ispratim na poluvremenu ako bude 0:1, 0:2

  8. Mogao bi monako makar da uputi šut ka golu, ne mora ni u okvir čak, za ovo prvo poluvreme

  9. to je to ps
    i onih par dana svi su dobijali bas sam pratio po sajtovima samo se kace dobitni tiketi, a do vikenda vec je vraceno to sve pa i preko toga, evo ja prvi

    fejs lagano samo, smesno je bilo formulisano i jbg necemo sad da kvarimo energiju teme ionako duvamo kurcine hah
    saljem ti ja sutra tiket kvote 5-8 ne da ima da razbijes maler nego da mu jebes kevu XD

  10. Arsenal 1-1&3+
    Geteborg 3+
    PSV 2-2
    St. Galen 3+
    Atletiko M. 2
    Rozelar 3+

    prepišite ovo, ukazalo mi se jutros u kajgani

  11. Mrtvi njukasl i još mrtviji ja kad stavljam 1x da pojačam kvotu

  12. Ok, sprdnja i sve to, zajebancija, šega šala, ali ne dam da me slepac proziva kao da sam hteo da se žickam za tiket, a nisam niti ću.

  13. haha klinere iskuliraj lepi koji ti je kurac

  14. Ajde ne kenjajte jebeno juče sam izgubio 11 k dinara ispalo iz džepa. Plus što me Denijev fudbal zaklao axaxaxaxax
    Pare se potroše jebem ga na ovaj ili onaj način. Kladionica alkohol ima ko se drogira ili održava skup auto. Nije na lekove i bolesti i možemo da poigramo šta

  15. Dobro brate bio je i on u kanalu vrv ko i svi pa je bio malo nervozan, ajde napusio te malo i sta sad i ja sam onomad kad mi coa baksuz izbaksuzirao minesotu malo njega napusio a volim ga ko da sam.ja car a on dvorska luda e toliko

  16. Joj sta bi ja dao da lajpcig okrene ovo xd

  17. Jedno 5k.bi dao haha

  18. Benitez ubaci bre mitrovica da jebe slavisu jokanovica ajmo do 2:2 ajmo do isplate

  19. ja izgleda moram sve da ih napusim da bih prosao tiket pa mamu vam jebem mrtvacku 2 preefikasne ekipe da jedu tako govna ajde umrite monako jebeni i bednici iz bordoa, bordo nije ni klub jebeni DJUBRAD MUCKA DJUBRAD

  20. Brate Nije bio ozbiljan kad te prozivao lagano

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.