Кладионица

  1. Па нико од њих не узима минуте Џивџану, једино Маринковић да му скрати минутажу на 2

  2. E moze to nova tema samo postovi i editujemo posle, ali bice krs, mora da se brise fazon posle 5 dana (da vidimo prvo ko je izmasao)

  3. jel iko odigrao ono moje za valensiju iks jes kurac

  4. Pa nije problem ni sve da se brise na novoj temi, samo pamtimo ko ima koji procenat. Ali i to nije fora da se kvote 1,2 i 3,6 racunaju isto jbg

    Nemam pojma ali ove je sranje trazio sam 10min ono arminovo i nisam mogao da nadjem.

    Doduse to i jeste fer, ja najvise zatrpavam xd

  5. A sjebao nas i dalas, jebi se sad lepo xd

    Pa jeli dalas moj tip bio? Ja sam ubo minesotu 2,6 kvotu, mlatoni promasio 1,85 hend a ti si promasio obican konacan ishod na 1,6

  6. Gledaj bre ovaj lajpcig nek se napuse kurca i oni i bombas jebem ih u usta u kompletu

  7. Aj makar izjednacite do halftajma(poluvremena) glupanderi jedni

  8. https://www.facebook.com/vojo.borjanovic Pogledajte klipove kod covjeka na profilu, jebe kladionice redom po Banja Luci, interventna ga ispitivala
    https://www.facebook.com/Under-4Life-1164932286886298/?fref=nf inace ovu stranicu vodi na fejzbucima

  9. mrtvi bajern jebeni ne znam ni koji sam ih kurac uzimao jos uz 3+ haha a otaljavaju cele sezone jedva fazon levandovski u 96. sedam puta je resavao MRS DJUBRAD MRS

  10. ma ajde bre bajern vidite da moze lepo da ne moram da se derem

    a jebeni bornmaut omasi penal i prime ga odma haha

  11. Bravo njukasl, bravo sevilja, sve uz kurac počelo, odlično.

  12. Evo i sevilja pusi kurac. Ne tacno su normalni rezultati trajali nedelju dana i kladionice pocele da prete igracima ubistvima jer ih zaklase i evo sad opet jedenje govana i pusenje kurca sad cu da odigram cisto portland i sas i cao ne vezujem ni sa cim nek se tera sve u picku materinu i djenka i sudije i smit i sevilja i lajpciz bangavi mrs

  13. svi igrali sevilju i ja opet stavljam uvek pojebe taj pablik bet, mada nadajmo se tek je pocelo jebem mu mater

  14. Bosko Simic
    Vec vidim kako nas jebe sevilja sve u dupe

    pre 2 sata

    Mozda i okrenu jbg al me jebe budjavi lajpcig 0:1 poluvreme sa mocnim volfsburgom, nadam se samo da su namestili 2-1 da folkscagen uzima pare da ima da plati americi odstetu

  15. daunovci iz sevilje ce primiti jos jedan do poluvremena sig, sta rade majku im jebem DJUBRAD

  16. играо лајв ГГ на Лаипцинг при квоти од 1.45

    сад се кајем, надам се без основа

  17. Ma nek prime i 8 komada sad tacno me zabole kurac sve bre namesteno krsta mi necu ni da igram nista vise ima da pratim i cekam da opet krenu normalni mrs bre. Danas nijedan favorit nije ispostovao osim sitija koji je igrao kup, ostrava kvota 1,3 oni nisu uspeli iks da odigraju nego izgube sevilja, lajpcig sve sve sve u kurcu

  18. valensija prva sasekla 60% igraca

  19. дај гол Лајпцинже хеј хеј хеј најбољи си снажан си имаш крила летиш преко висина крила су ти морава и дрина

  20. Ja već prestao da se nadam pa odigrao ovo, kvota 25:

    Monako 1-1
    Psv 2i2-3
    Atletiko Madrid 2i2-3
    Lucern gg3+

    I naravno da će monako u startu usrati jer nisam znao šta drugo da stavim od ovih večerašnjih utakmica i ko mu jebe mater, sutra će valjda biti bolji dan.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.