Кладионица

  1. Arminga srusio samo adams, bolno jbt

  2. Arming mi je u snovima
    Arming je u mojoj dusu
    Kada ga kraj mene nema
    Ceo svet se tada rusi

  3. A gde je Arming sad
    muci me to
    A gde je Arming sad
    jo jo jo jo

  4. Jedan arming njene oci plave
    Ljubio sam na obali save

  5. Negdje u tvome adresaru
    Pod slovom A je moje ime
    Prekriži ga noćas i stavi
    Krst pepela i krst tišine
    Ako ima Boga

    Armin je

  6. Arminge Arminge
    tvoje magije
    da mi ko alkohol
    tugu razbije

  7. ZNACI BILO KAKVI NACIONALISTICKI KOMENTARI CE BITI OBRISANI BRZINOM SVETLOSTI.
    UZIVAJTE U MUZICI LJUDI...

  8. Detroit pisa po Njujorku opasno o kom oni plejofu mastaju bogalji bogaljski, srecom nisam nista igrao jer dojava nije prosla i mrka kapa

    Cmar Gandi naravno nece da pusti Bobija da ih ispoliva do kraja

  9. Kako bih volio zapevati s vama prijatelji dragi ali srce mi mori tuga prevelika, samo tisina mi moze pomoci sada

  10. Njujorka bi Zvezda dobila :D

  11. Do sutra hocu verovatno, ali sada prihvatam ovu bol, a plasim se i da mi prija nekako, uvek sam smatrao da je tuga dosta jaca emocija od ljubavi

  12. Ahahha VI NISTE LJUDI VI STE GOVNA legendarno, moram bookmark kad sam smoren da procitam agejn end agejn

    Secam se da sam se isto tako kidao iznova na onaj dekyjev post o nozevima :D

  13. Sry armine brate dragi bice bolje

  14. Ovo ripitujem otkad sma video pored adamsa broj 11, kako bi mi bilo lakse lad bih se isplakao, al ni to ne mogu

    https://youtu.be/ZMX3AeJy4_Q

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.