Кладионица

  1. Jedan dan zivota budale to je moja pesma

  2. Sta mislis jel je jebo?

  3. Brt preko fona sam, bukmark mi je na kompu to sve zabiljezeno sortorano, ako oces mogu sutra podijeliti sa vama

  4. Meni su tako te neke idiotski stvari smesne, ne znam, al ovo psetovo je profi RAGE MODE classic

  5. Ne lozi ga radj ubice se zbog kocke

  6. iako ne znam sta cu i kako cu sutra, da ne bi padala kvota evo vama od onog lika predlog pa vidite

    <<<FUDBAL - Prva Liga Srbije>>>
    Bezanija-Proleter 1
    Ulog: 60€

    Imao sam velikih problema za uplatu na ovom mecu. S obzirom da sam u gipsu i da imam para u MaxBetu i Meridianu pokusao sam sa uplatom od 100€ na Bezaniju na kvoti 1.80 ! Nakon verifikacije ponudili su mi kvotu 1.55? Naravno, odbijam je.
    Pokusavam sa manjim uplatama i samo su mi jednu uplatu od 1500 din proknjizili na kvoti 1.80 ! Posle toga mi vise ni ne predlazu kvotu vec mi ODBIJAJU tiket ma kolika uplata bila.
    Odustajem, okrecem se Meridianu gde jeste kvota 2, ali mora MINIMUM 4 meca da se odigra. Ja sam i ubacio neka 3 meca jer nisam u mogucnosti da se smucam po kladionicama, ali i tu mi ogranicavaju uplatu na 6000 din. Pokusavam istu tu kombinaciju samo jedan mec razlicit i naravno spustaju mi kvotu na Bezaniju na 1.65 i uplatu na maksimum 1000 din.

  7. Noga u gipsu a na nozi dva prsta, mali i domali

  8. jesam reko danas za iks sevilju

  9. hahah

    i pazite mec je u 14h kvota u mocartu 1,8 vec pala ko zna sutra

  10. Ja sam zatego ko ga jebe nego na racunu sada imam nulu a hteo da ostavim da branim onaj veliki ako zatreba i bude prilike

  11. Mada vrv cu se uspavati

  12. Aaaaaa majku mu nisam znao da se oporavio vucevic

  13. http://i.imgur.com/ZWxLmw0.jpg

    I ovo je uplaćeno, nema stajanja, samo hrabro, pa ne može doveka kanal.

  14. Jel spavate djecaci ja se probudijo

  15. mah mah prijatelju dragi, i ja...prati li se Jokic ? poluvreme a ima dabl-dabl

  16. Pa i nema bas puno pametnih stvari da se radi trenutno haha

  17. Portland je imao +21 na poluvremenu i ne da nece pokriti hendikep nego ce da izgubi. Pa mrs bre vise u picku lepu materinu, hladjenje definitivno.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.