Кладионица

  1. Pazi sad kad cibalija sa istrom namesti prelaz, gube 0:2 u prvom a kvota na keca 60+, samo pazi i nemoj ništa da se čudiš kad dođe!

  2. kako smo propustili belgijance, svi kojima treba dobijaju anderleht, briz, gent, genk, muskron jebeni, ostende sad ce evo i varegem da ga da pa majku vam jebem ko da ste se dogovorili svi

  3. AJDE MAMU VAM JEBEM MOLIM VAS JEBENO AJDE AJDE AJDE AJDE AJSJDASOPJADSOJDSOJSPAPJSADPJDASD

  4. Arming, meni pop pre tri dana dolazio u kuću, hoćeš li malo moje vodice xd

  5. ahah hteo sam da odigram inter 0-2

  6. ajde brate moj baci na vranja malo vodice sad mi treba vise nego ikad

  7. i primi ga bezanija u 90. hahahha SVE NA KURAC PARTIZAN JE SAMPION

  8. stopala nine senicar
    stopala nine senicar
    stopala nine senicar
    stopala nine senicar

    http://www.srpskistadioni.in.rs/Ostalo/grbovi1/grb-fkdinamovranje.gif

  9. DODJE VRANJE SAD JEBENO IZ 2 U 1 HAHAHH A BEZANIJA GA PRIMI PA KO REZIRA OVU TRAGIKOMEDIJU OD MOGA ZIVOTA

  10. AJDEEEE BRE BEZANIJAAAAA HAHAHAHAHHAHA

  11. SAD GA PRIMITE OBA KLUBA JEBE MI SE HAHAHAHHA MALLO ZADOVLJSTVA DOBIO SAM HAHAHAHA

  12. hahah jebena stopala nine senicar stvarno pomazu

  13. STAVILI SU MI STIROPOL

  14. JOJ SRBINE MAJKU TI JEBEM

  15. E neće cibalija iz 2 u 1, imaju crveni, sad vidim, a crveni dobio DEJAN GLAVICA :D

  16. resio sam od danas da igram polako, promisljeno, singlove i to uzivo sam resio da probam da jurim, nadjem utakmicu pratim i ako vidim prostor BUM tipa po soma dnevno krenem ako puknem to je to za taj dan, ako zaradim i 500din neka i to je zarada neka

    i tako.. to.. da

  17. Reče mi brat kad se zaposlio u kladionici da su im prvo rekli, ovi koji gledaju tekmu i jlade se lajv su najopasniji za kladzu.

    Tako da si na pravom putu dragi moj armine.

    Puno srijeće ti želim.

  18. Real H1 5.5 1.50
    Indijana 1 1.55
    Bajern 85.5 + 1.85
    Boston 204.5 + 1.50

  19. odali su mu najvece tajne kladionicarskog zanata.