Кладионица

  1. vicenca piza x.ekipe koje imaju najvise ikseva.od 29 tekmi piza 15,a vicenca 12.u poslednjih 10 tekmi imaju po 7 neresenih.ako im se bas danas digne kurac da ne igraju nereseno,nek se jebu tim istim kurcem u bulju.
    edit:ima jos nesrecnika koji imaju vise ikseva od vicence.

  2. Svezanj zelenih novcanica (kapiras kao i dolari su zeleni pa kad kazem tako dvosmisleno je bez slike xd)

  3. Hahaha ovo je neki depozit za vracanje kusura xd

  4. solidan poljoprivredni nokat pap

  5. Zar nije poljoprivredni ono kad crnog ispod ima? xd

  6. pa vidi se da si izgrickao ono crno

  7. Pa jesam za slikanje xd

  8. Posle debakla,juce a vidim i danas ce, editujte listu

    http://oi68.tinypic.com/2qbsmiu.jpg

  9. arm, jel ti ostalo šta svete vodice od onda kad ti je pop bio

  10. Pop mu bleji svaki dan u stanu.

  11. Papet grickalicom samo isekao nokat na palcu za slikanje, ostale ostavio neisečene :D

  12. papetu upravo ćale kenja što mu je palac pederski

  13. Mogao si i ovu krparu da zameniš, sem ako ovo nisi namenio stevči za poklon, ove zelene novčanice i jedan stolnjak ovaj da ima sa čega da jede xd

  14. "Krpara" je Dormeo placena 700e...

  15. Ja pošto se više ne kladim tek sad ušao na rezultate i vidim inter spakovao 5 atalanti do 40. minuta, aooooo italijani ko vas ne zna platio bi vas k'o armina

  16. nema vodice osim fleka po zidovima, a bas bi mi dobro doslo malo za dinamo vranje da da jos gol taj jebeni a tacno sam znao i svesno sam ih dodao kazem sebi uvek dodajes tako na glavni tip neko govno da pojacas i uvek te to sjebe i desice se to opet i svesno odigram i eto jebem ti sve

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.