Кладионица

  1. Igrao sam jebeni plus na utakmici 2min do kraja cetvrtine jedva 20 poena palo hah

  2. imam dobre igrace za posle

    Myles Turnir MINUS
    Kyrie Irving MINUS
    Hassan Whiteside MINUS

  3. Djoks Stajl
    Zasto je kvota na Klivlend ovolika?

    Немам појма, ваљда зато што лоше играју, а иду у госте јаком Хјустону. Гледо сам повређене играче, нема ништа специјално осим Лава, Корвер је под знаком питања, а Богут никад до сад није обукао дрес Кливленда, па не може да се каже ее фалиће им Богут. Ја сам свакако затего двојку на Кавсе, баш због квоте. Комбиново сам их прво са Реал < 2,5 гола, па ако Реал набије Бетиса јако, онда ћу да синглирам Кливленда.

  4. Nadal gubi na svoj servis od ovog retosa a ja 9- prvi set haha sve bolje od boljeg

  5. Mrtvi real ne može iz keca za isplatu :@

  6. Mnogo sam mirniji danas

  7. danas barsa izgubila,pa se i ocekivalo da nece bas krenuti odma da gaze.jebi ga,rastereceni su.

  8. Evo ga Ćilmo prenosi Čikago-Boston, sad je rekao da je trener Čikaga dosta rotirao

  9. Hahahahha cuo sam

  10. Rekao i na samom početku meča, hahah, stručna analiza nema šta

  11. Da i na pocetku kad je kenjao kako ceste promene postave uticu na rezultate. Ovaj ocigledno misli da je rotiranje losa stvar mogli bi on i tilmo na neki duel u diskusiji pod nazivom "rotiranje: da, mozda, ne?" da se to strucno izanalizira xd

  12. Aj cikago zagovnaj malo jebem ti prenose vise ko.da biraju najgore utakmice

  13. Ne igra dragic, ja sam udario indijanu i vajtsajda minus

  14. U utorak minesota vasington xd

  15. Ja odigrao Hardena plus i Irvinga i Bledsoa minuse. Hteo Irvinga prvo plus, al sam video da daje 20 poena u proseku kad nema nijedan dan odmora.

  16. Jebem mu mater vise u picku da mu jebem, 7 tiketa za redom padam po jednu utakmicu. A jebo sam mu mater, na moj tiket nikad vise Portugalci jebeni i njihova liga (uvek samo oni sjebu tiket i gimares majku im jebem moraju u 95om da ga prime od spepaca koji za 25 utakmica nisu dali 15 golova a sad uguraju 3 komada), oba Manchestera, leverkuzen (bar tri tiketa ove sezone me sjebo) i liverpul!!!

  17. dobre si pikove odabrao stevane ja sam odigrao turner minus, irving minus i whiteside minus

  18. malo sam popio i izgresio sam silne tikete na avansu jebem ti avans ko ga izmisli

  19. Da li verujete da se nisam nijednom iznervirao danas?

  20. Dovro vece.
    Dobri momci.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.