Кладионица

  1. @svi osim zajk: pa ste igrali danas ako su svi ovi favoriti sa zajkovog tiketa dosli koju picku materinu? Plus bezanija i pirot

  2. ffffffffffffristajlaaa

  3. teraju me bezveze da se vracam na sajt, a taman sam malo sebi dosao

  4. prilici ova pesma uz tiket

  5. zhajk, dobio sam danas preko 300 maraka ali se ne kurčim ovdje
    znaš šta to znači?
    da sam ja car i burazer, a ti sisa

  6. jel sad treba svi da kacimo dobitne tikete ili sta?

  7. ahahhaha ne shvatate poentu, ali nema veze

  8. Pa ok je okaciti dobitan tiket, blejickamo ovuda seruckamo bacamo tipove kunemo psujemo tugujemo pa zasto i da ne okacimo dobitan tiket? Ali da ne dodje x dana pa dodje samo da okaci dobitan tiket stvarno je u rangu kacenja tudjih tiketa i predstavljanja ko svojih

  9. svaki jebeni kiks je izbegao, kakav nubovski tiket koji dolazi 1u500, kod mene nikad nabadam kikseve samo tako

    zajk cestitke useru

  10. e taman zhajk da vratis pare sad imas super

  11. jebeni vajtsajd glavati vec 10 suteva mrtvih za 10min pa toliko nisi za ceo mec sutirao i to sa dragicem jebenim kakve su ovo prevare da ne kazem SARENE LAZE

  12. колика му је граница била?

  13. добро, 11 тек, полако с вајтсајдом џд

  14. MA MRS U KURAC BRE MAJMUNE JEBENI

  15. SNIMICU SE JEBENO KAKO BACAM NOVCIC MRTVI ZNACI 50/50 DA VIDITE KOLIKO CU PUTA DA UBODEM STA PADA

  16. види бруклинове тројке с клупе, 8/11, стартери 6/9, од тога брук лопез 5/5 (а за два поена има 0/5), хахах ма јесте бре

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.