Кладионица

  1. ArminVanBuuren
    MA MRS U KURAC BRE MAJMUNE JEBENI

    надам се да си ово рекао вајтсајду да ти не долазим тамо и отерам те у манастир сад

  2. dragicu je oko oteklo

  3. njemu sam al evo i tebe da pocastim :D

  4. ма добро брт нема љутње разумемо се а ево и вајтсајд стао на 15, ако си га на 15.5-16.5 играо минус онда макар имаш наде још једно 15-ак минута док је пауза сад аахахахахах а можда одлучи да се освежи мало у свлачионици под тушем и испадне му сапун па звизне главуџом у славину кад се сагне да га покупи и оде у курац, надај се брате, не предај се, само храбро брате.

  5. ostaje vajtsajd na 15 to je sigurno, samo da indijana dobije

  6. мада што би носио сапун, ако ће да се освежи само ће да пусти туш преко себе, шта има да се сапуња који курац, нема ту ништа, ја да ти кажем, али добро, надај се ипак!

  7. Kad bih mogao recima da vam pokazem kolika sam ja jebena debilcina

  8. 3 trojke zaredom pogadja majami i pisa mi u facu

    Hah haha ahhaja ahaha

  9. Kad imas 100 milki smeš da imaš ovakvu tetovažu čak je i kul

  10. To uradio sa 16 u getu fazon

  11. Или је он цртао и тражио да се верно преслика. Лопта објаснила хахах

    http://www.rantlifestyle.com/wp-content/uploads/2014/05/tattoo2.jpg

    Ирвинг и Харден ће дати по 40, што једем говна са статистиком и мењањем одлуке

  12. E moj stvm a ja minus cekam a oni sipaj trojke ko nenormalni da l je ovo realno pa kako vas nije sramota takve igre

  13. Армине, где би могле прво да искоче слике ове будале што је улетела на терен? Занима ме шта је хтео да поручи

  14. Ирвинг и Харден ће дати по 40, што једем говна са статистиком и мењањем одлуке

    Ja hteo da ti skrenem paznju na cinjenicu da u hjustonu odbranu igra samo onaj jedan lik i to na treningu pa da ne vidim zasto bi iko protiv njih isao u minus kad su im rezultati 134:127 pogotovo neko ko igra 40min al posle somijeve ljutnje na mene sam resio da ne radim to

  15. 125 poena u prvom pa jbt nista nisu promasili, napadi po 10 sekundi jesu divljaci ali reko velika granica u kurac i eto vidis srpdnje
    Ostalo mi ide solidno, ajde brate pomoli se za minus i spas moje duse, a ja odoh na spavanje ok bice sve u redu kad se probudim

  16. Чим сам кликнуо на пошаљи, слична ствар је и мени прошла кроз главу, ал свеједно је био већ одигран тикет. Изгледа да ће и Бледсо у плус. А колико пута сам пао кад одиграм плус на некога водећи се тиме да противници лоше играју одбрану, колико смо пута сви пали, много пута

  17. Колика је граница, Армине

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.