Кладионица

  1. Bolji monako imamo u bosni hahahah

  2. Djokovicu plati porez

  3. gulag kladionice me vuce dole

  4. kada jesam slobodan, dodjem ovde

  5. Izijeme izijeme kad me vidi jebi me

  6. spala kvota na preletacevica na 30 znaci jebeno ima govana koja uplacuju novac jebeni boze gospode sacuvaj i sakloni

  7. Pa video si onaj master plan na fejsbuku...

  8. studentska govna mamu im jebem, 500din koje bi dali taj dan u kafeteriji dogovore se da odu do kladionice hehe za belog protiv sistema ogadise svetu instituciju mamu vam jebem BRE

  9. Daj bre ne lozite se nece vise od pet ljudi to uplatiti kakav pokret kakvi bakraci to kao protest za beograd na vodi, na fejsu 200000 lajkova i komentara na okupljanju 234osobe od kojih je pola fazon u prolazu

  10. Juce ja u menzi sa drugom red dobrih 120 metara reko ajde bezi u kurac idemo na pljeskavicu necu da cekam ko kreten ovde sa ovim debilima. Kaze on kao u fazonu nemoj da si na kraj srca mozda nemaju para da jedu nista drugo. Pa nemaju kad su zgruvali sve pare na orfanelu i preletacevica, odgovorih. Jebeni studenti, najsramniji period mog itekako sramnog zivota je taj kad sam se nazivao studentom.

  11. Ja ti garantujem da masovno uplacuju. Sad cu bas iscimati jednu radnicu iz meridiana na spensu da mi potvrdi.

  12. PuppetMaster
    Juce ja u menzi

    Dovde sam pročitao i u glavi te ošamario

  13. a milan stamatovic u cajetini hrani pcele i place kod njih na mene nije spala kvota

  14. uzme pcelu pa nabija sebi u prsa od tuge

  15. skauz pala je kvota zbog uplata cak na 30 znaci da je solidan broj uplata

  16. AHAHAHAHAH milan stamatovic govno pcelarsko

  17. salu na stranu, stvarno lezu uplate na preletacevica jer da bi kvota ovoliko spala ipak mora da se unosi neki novac

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.