Кладионица

  1. nije bas preveliki novac, ali su morali da smanje cisto jer je preveliki value bila kvota 1000 pa brzo pada sa tih ogromnih kvota, mozda 150-200k leglo me verujem da je vise

  2. mene me interesuje zasto je u mocartu da vucic dobija u prvom krugu 2,3, a u meridijanu 1,15 ???

  3. da i to, pa i da vucic dobija na kraju kvota 1.35 u mocartu a 1.02 u meridianu, sta nam to govori

  4. gde bre 1,35 da stavim i kucu i okucnicu XD

  5. Kolika je bila kvota na brexit, trampa, lester... Ne dolaze uvek favoriti jbg poz

  6. skauz pala je kvota zbog uplata cak na 30 znaci da je solidan broj uplata

    cekaj cekaj

    "svi glasamo za Belog..svi dignemo MILIONCE"

    AHHHHHHHHHHHAHAHAHAHHAHA

    "Ako bi svih 5 miliona koji imaju glas uradilo to"

    AHAHAHAHAHHAH

    verovatno najimbecilniji predlog ikad iznesen, ja moram da pohvalim ovog momka pod imenom Lazar Babic jer je upravo doprineo da kladioice uzmu jos koju kintu NIKAD LAKSE, ocekujem za 2 meseca jedno par novih televizora u balkan betu i mladju i sisatiju konobaricu gazda da casti obavezno

    ja znam, ti znas, on zna da mi znamo da on zna da ce vucic pobediti i da ce beli osvojiti max 2,1% glasova i da su to bacene pare tj ne bacene nego lepo i kulturno presavijene na pola i polozene u dzep vlasnika kladionica, zao mi je tih mucenika koji su bacili koliko 500-1000din stundenti stvarno treba da izumru pod hitno hitno daj mi mohito hitno sto kaze sandra

  7. Studenti su govna.
    Bohor p.n.e

  8. brate ja sam prvo mislio to je sizenje kao vinjak brate to je pravo XD al sve vise shvatam da je to jedna velika istina jebena

    a pap drugacije je tramp i bregzit tu je 52-48 bilo otprilike ovde ide vucic sa 45-50 sledeci jeremija ili jankela koji god sa oko 15

  9. Ja stvarno..ne mogu..

    ako beli nekim bozjim cudom pobedi i kao sugradjanin dobijes neku funkciju molim te uzmi neki automat haubicu tenk ne znam bilo sta i kreni da cistis srbiju od gamadi

  10. Obe 5+ veceras pa nek se gruvaju ili zauvek cute

  11. Nije to šizenje. To su isprobane fore da izvučeš glasače kada ti to odgovara.

    Jebe se njima za crkavicu studenata, bitno im je da marva izadje na glasanje a da nije za vucica.

  12. Neće Skauz. Uzeće pare jbg pa nisi mali

  13. I ispašće najplaćeniji Yutjuber ikada

  14. koja li je kvota da milosevic mrtvi dobije

  15. Axaxaxaxa Izijeme volim te

  16. zamisli odes u meridian i kazes kreirajte mi kvotu da dobija mrtvi milosevic

  17. где је Вук Драшковић

  18. СВИ СВИ СВИ СВИ

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.