Кладионица

  1. Danston 10.5+
    Rivers 11.5+
    Judo 12.5+
    Dzenkins 12.5+
    Macvan 10.5+
    Zvezda 2

  2. i pricaju isto za vasco 2u1 al to je onako..ovo parana moze da

  3. Soker dusu dao za minuseve

  4. Ayon ukradene 0.5 + 1.4
    Fernandez 7,5 - 1.75
    Rivers 11.5 + 1.85
    Sili 8.5 + 1.85

  5. управо сам прочитао да је калатес упитан, али спортандо пише, с њима се никад не зна колико је тачно. али ето, ако је тачно, онда џејмс на 11.5 + не звучи лоше. мада свакако не звучи лоше и ако игра овај, јесте у паду форме џејмс, али су му зато и спустили границу.

  6. Na 7.5 ga ne bih baš igrao, preteraše ga. U sokeru je 9.5 bio kad sam gledao, tamo je najbolje.

  7. Grejnzer 9.5-
    Feldin 7.5-
    Smit 9.5-
    Doncic 8.5-
    Radosevic 6.5-
    Mitrovic 7.5-

  8. doncic dominira vcrs, ljulj minus

  9. Ok, pisam ga onda

  10. Ma nema veze što su govna, igrao sam ih pluseve jbg, to sam još juče fazon odlučio da igram na ova govna

    Rivers će ploditi Real, Đenka će ploditi Armani, tu očekujem 15+ poena od obojice sig. Mačvan se uvek razgoropadi protiv nas, plus će imati 30 minuta lagano.

  11. Hah samo da udari kontru somiju sa doncicem

    Ispratio sam i ja ovo izijem sto je okacio iako znam da je uzalud trud dzaba vam svee

  12. да, у сокеру био на 9.5 јутрос, верујем да је и сад јер су говна али ако, једном ћу да се наканим да не одиграм плус месец дана и да им јебем нану нанину

  13. Ertel se mora ispoštovati asistencije, kvota 2, 7.5 granica. Protiv koga će ako ne protiv Makabija mrtvog

  14. Dođi da se zagrlimo brate moj napaćeni.

  15. taj deo ide siptarima uskoro :(

  16. Landsberga u Mozzartu drze na 9.5 i dalje, a u Maxbetu je na 12.5

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.