Кладионица

  1. Pa ja video u mocartu 10,5 i njega(na 1,7) i kuzmica, obradovao se sad za 9,5 na kuzmu al bih voleo i djenku na 10,5 da pritegnem

  2. Radulju se lomim minus da pridodam da bude pisanje ako dodje ne znam dal me lagao ovaj

  3. A 1,95 je minus na njega u pinu na 7,5

  4. Ertel na 12,5 jebem ti izgleda cu morati dva tiketa da igram vuce me ovo

  5. Raduljica je pravi zvijezdas srbin patriota a ne onaj Antic sto natrpa Zvezdu svaki put :>

  6. Koja liga je ovo kazi brzo

  7. Braun 13.5 +
    Dončić 8.5 -

  8. u sokeru 12.5 na dzenkinsa, 13.5 na ertela, 12.5 na judoa majku im jebem bezobraznu

  9. Danston 10.5 +
    Rad 11.5 +
    Džejms 11.5 -
    Kuzmić 10.5 -

  10. dobra kvota na ajaks kopenhagen 3 +.kvota 2..ajaks mora da napada.krasnodar 1,al bez nekog veceg rizika 1x.ne mogu spanci tamo dobiti.roma lion golovi ukoliko je ok kvota.

  11. nocas brazilci, ajde proveri pseto ako imas nekog u pinub posto igras non stop tamo

  12. 10.5 macvan ahaha mrs sve vam jebem

  13. nocas brazilci, ajde proveri pseto ako imas nekog u pinub posto igras non stop tamo

  14. Evo sad i mlatoni izbacio ovo znaci tri tiketa jbg
    Edit: kod mene doncic 7,5 mlatoni ako vidis reci mi sta mislis o tome jel bi ga ti pisao

  15. Evo me u pinu sad cu da vidim

  16. Ima, ta je kvota, bacio sam dva soma

  17. сокер говнарска кладионица јако.
    али минусе пиши онда, ко им јебе матер безобразну.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.