Кладионица

  1. И прошле недеље је стао тачно на 13 и шетао незаитересовано по терену последњих 5 минута, али исто је било логично да се игра плус.

  2. Ma kriv je izvesni aleksandar iz kragujevca cim je krenuo da kenja o raduljici ja sam znao necemo se leba najesti danas

  3. Da obori i mene i tebe haha pa prelep li je ovaj zivot

  4. I Pseta ma sve jednim golom

  5. I to cim sam pomenuo aleksandra pa ima li kraja terorisanju ovom

  6. Pa jesi pitao otkud tolka kvota xd

    Jebem li im mamu da im jebem jos nije pocela zvezda a vec mi pritisak 200 sad ako bude utakmica zajebana za zivce sutra me nema ovde na urgentnom bicu da ne nagadjate gde sam (ako.me ne bude odigrajte neki tiket za mene npr tomica minus i printezisa plus i ubacite jedan od mlatonija i jedan od nikolasa ako coa odigra tomica ili printezisa to izbacite)

  7. томић 10.5 -
    принтезис 13.5 +

  8. Svidja mi se sto znas otprilike koje su granice xd

  9. брате напамет све то држим хаха, реко' да пишем на принтезиса 14.5, али не, не играм у сокеру сад, а и подбацио мало прошлу, биће у моцарту на 13.5 џд

  10. Znao sam i ja za ovu dvojicu a ne znam posto su hleb i mleko pa ti vidi gde smo

  11. Doncic 0 poena vec se moze zaokruziti minus, nadam se da je neko ispratio

  12. Diksona prošlu igram plus, on imao više faulova nego poena, a gledaj ga sad

  13. Armine ti si reko plus jebem ti mleko

  14. Ma to se nesto nismo razumeli, danas je obrnuti dan, npr. sad je dan(u stvari je noc, ali obrnuti dan pa obrnes), pa je tako i doncic minus, mislio sam da smo se razumeli

  15. Oho doncic 2 poena, mozda je ipak sutra obrnuti dan, odoh da proverim tu sam za 20-30min

  16. Hahahah Armin je luuud

  17. arminovi predlozi uvek prođu, na vama je samo da pogodite kom igraču je obrnuti dan

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.