Кладионица

  1. Ispratio sam te brt solidno pogadjas u zadnje vreme samo te jebe sto nabijes 8 komada, kurac to da pogodis. Uplati 300 umesto 100 i stavi cetvoricu i ne moras da mi zahvaljujes kad budes pio espreso a ne tursku kad ti keva skuva

    Edit: i somi isto samo jos bolje pogadja a manje uplacuje

  2. dajte nba sad u 12 da pratim sa porodicom i kumovima

  3. па ето данас сам уплатио толико, само ми било мало 4 играча па хтео да додам рендолфа и додао сам га додавали му панаију у круг мајку му јебем ја опет ме јебе као овцу

  4. To je taj tiket koji ne smem da potrazim mislim da sam pao za kos samo imao sam raduljicu, mitrovica, zvezdu dvojku, singltona....oko 60k dobitak

    I onaj za 150 gde me pojeba braun danas isto je tu u kanti

  5. па ето данас сам уплатио толико, само ми било мало 4 играча па хтео да додам рендолфа и додао сам га додавали му панаију у круг мајку му јебем ја опет ме јебе као овцу

    Eto vidis. Ja kad god ocu da dodam ja ne dodam nego povecam ulog malo i to je to samo mene jebe neka losa sreca tipa portland prospe 21, minesota 10, real 2 gola viska, roma 3, simon promasi polaganje...

  6. Nema love brt, nikolas samo xd

  7. Jos jedno uobicajeno vece na temi kladionica nakon EL :/

  8. Zatežite na Italiju, 2.50 kvota u Planetwinu
    https://youtu.be/-OnRxfhbHB4

  9. Šta to? Koji sport? Kad?

  10. Pocinju oni brazilci

  11. ja tukao kecine na ove dvije tekme ovih brazilaca sto pocinju

  12. Ja samo ove 2-X za soma ko ga jebe

  13. Eurosong 2017, Italija će izdominirati

  14. Haha nikolas nekad si gori od mene

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.