Кладионица

  1. Ja se nadao da si klasicno 2-2 i -

    Hahaha kakav si ti majmun xd

  2. опсујте ми мајку и тату сваки пут кад поменем рендолфа на овој теми. ево и сад може.

    јебем ти мајку и тату

  3. Brate i protiv Reala prošle nedelje čini mi se da te je Đenka srušio za pola koša. Kakav govnar

    Tad za 35-6

  4. Ubicu ga ako ga vidim negde kunem se

  5. Hahah sta je somi, nekima odavde i zelim dobitke

  6. Pa brate jer nema jovica i ono reko mozda bude kriza u prvom al kad se stabilizujemo usracemo ih

    Imao sam jos jedan prilicno sam siguran da sam i tu pao za kos dobro je sto sam ga bacio

  7. Al sutra gadjam 300k ovo mora da se vrati jednom ko preprosle nedelje kad sam naplatio sve glupe promasaje

    Steta samo sto ovaj nisam odigrao jutros dok je bila 10,5 na djenku

  8. па да си играо у зеро бету...

  9. dženkins imao 9 na poluvremenu čini mi se

  10. Imao je 9 u 11om minutu, 7 prva cetvrtina

  11. sjebala ga 4. lična, ima neki bag sa ličnim greškama

  12. Svirali mu dve glupe jbg NEMA VEZE IDEMO BRZE JACE BOLJE sutra i za dve godine....kurac dve godine sutra 300k ce biti u mom dzepu i sve vas castim kurvama eto rekao sam

  13. ja ne igram više, imam još 230 dinara

  14. Inace odlican apdejt i mocart aplikacije ovaj poslednji, sada stizu notifikacije kad padne gol ne morate da se cimate sa rezultatima, isto i kad igrate preko naloga i kad ukucate ili skenirate kod u status tiketa, jos stize notif cestitamo vas tiket je dobitan, lep osecaj stvarno steta sto neki nece to iskusiti(shomy23, aleksandarkg)

  15. Kad smo kod sutra, ja cu da gadjam sve utakmice i dva ili tri igraca a ako neko od vas bude imao nesto da je bas bas siguran neka mi ostavi ovde ali nemoj ako nije siguran jer cu da zategnem momacki ako dodje idemo na kurve ako ne nek se tera sve u picku materinu

  16. pa jebeš te notifikacije, to nije old skul, ovako udješ na rezultati.com i skroluješ hmm dover atletik, to je engleska treća liga, uh ajmo gg3+ majstori, a dobro 0:0, biće bolje drugi put

  17. па ето ја окачим радуљицу данас и како си ме испратио? како? као курву си ме испратио у 4 ујутру из куће, а ни паре за такси нисам добио...

  18. Шта предлажете за НБА? (осим играча плс)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.