Кладионица

  1. Ma da objasnili ste drugarici igru koju igrate ceo život i za 2 meseca je bolja od vas a kapiram da Mega igra sa CSKA igrala bi na Megu jer su joj lepši dresovi

  2. boh pitao tri najsigurnija i dao sam mu, e sad vi što proberete najgrdje od 28 igrača koje okačim tko vam je kriv

  3. А што је најгоре, почела да се интересује за кошарку због хајпа око репрезентације и дркања клиће на Теодосића, класично женски, а ево сад годину дана касније цепа фантази боље од 80% вукајлијаша, зна које екипе играју добру одбрану, ко је танак у рекету и сличне ствари.

  4. Stecova drugarica, Makarončeva baba, lista ljudi koji su bolji od Armina u klađenju je sve duža i duža.

  5. evo fiks za večeras grin minus

  6. Mame vam ga nabijem svima od reda!

  7. Kad god sam gadjao 2-3 gola dolazilo je 4+ pa je li to normalno jebeno i to uzmem utakmice gde je na 3+ kvota 2 i vise

  8. Kako sam prso sad, igram vadilicu i ubacim preostala nikolasova dva minusa i ubacim brata kurbanova plus i birca plus i glupaca mi otkuca sve pluseve i pocne utakmica nit storno nit izmena nit novi tiket nista

  9. Jos sam ispisao u poruci jebenoj i u zagradu pisao koji su igraci da ne zajebe kao onomad kad mi sve pogresne igrala i sta sad treba da odem da joj kosu zapalim a cini mi kao zovem je telefonom

  10. Taj tiket ti prolazi garant

  11. Plajs 4 poena bravo mala! Hahahahaha

  12. Evo ga plajs već 4

  13. O jebem ti sunce pa izbaci Birča posle 2 minuta jebena da uđe Milutinov da ga Plajs jebe naravno

  14. Od 11 mrtvih poena pleis mora 4 crko majci

  15. Pa tako majmune ubaci tajusa a ne izbaci plajsa ahaha

  16. Sad hteo da napusem ovo za birca koji kurac

  17. Nerealne stvari se dešavaju

  18. Dodajte na spisak radnicu u bečmenu

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.