Кладионица

  1. Jebem ti i celik i oca i majku i lebac i sve ti jebem u picku da ti jebem

  2. mozda obrnu majku im jebem

  3. Eto jebem ti temu

  4. čim krene armin da vam se moli za tikete nema otoga ni kurac

  5. Pa.majku li ti jebem samo mi celik utero kurac

  6. Ma majku ti vise jebem i majku i tatu i babu i dedu i sestru i brata i sve ti krvavo u picku jebem vise

  7. Žajk na temi kladionica. Šta bi mogao da bude povod? Sigurno nije došao posle mesec dana i palih 90 tiketa da okači jedan dobitni?

  8. hahah ovo je nokat koji nosi gajbice od malena

  9. da l je prosao ovo govno za 16k ubicu se jebeno pa hocu ozbiljno ne mogu vise ovako

  10. običan narod: ma ja malo odigram kladionicu, tek da mi bude zanimljivije da pratim utakmicu

    armin: ma ja malo odigram kladionicu, tek da pokidam sve živce, doživim nervni slom četiri puta dnevno i ostanem bez prstiju i para

  11. Zhajk opet udje u kladionicu, ispise tiket, odmah ga isplate jer covek ne masi, zatim ode kuci kao gospodin zapali tompus pored kamina i cita kako se armin nervira

  12. Istina prijatelji, zato mi i ne da kurva, ali sve je to deo ove prelepe igre koja mi jedina za sad daje osecaj da sam ziv

  13. Jebeni hecer ima 2 na poluvremenu i onda nabije 16 jer eto ps ga ima minus i naravno da me samo on obori za bednih 11k ne mogu da prodjem jebena 4 igraca jer sam konjina i glup ko kurac i jebo me pas

  14. koja mi jedina za sad daje osecaj da sam ziv

    ahah joj

  15. Zanima me samo da li ce se ikad desiti da neko koga igram plus da 16p u drugom poluvremenu i da utera u plus da prodjem, eto samo jednom da se desi i da mi ne bude zao sto su me pojebali 20 puta