Кладионица

  1. Prođem Birčevića i Džejmsa i padnem Real protiv Obradoira jebenog 1.15 što sam dodao da pojačam kvotu. Ako, i treba jebo me pas

  2. Pa ja prosao bilana, boatrajta, velickovica i sjebe me hecer majmunko mali svrsim mu u nos bas

  3. Pojeba me opet adams nikad necu nauciti

  4. Od mene vcrs samo mills 12,5 ima u sokeru i pinnu

  5. Ajde bazel jos gol i da ne primis ajde bazel

  6. imam jedan jako prelep tiket gde cekam grashopers dva gola i sutra jos dve, izvini arming prijatelju

  7. Pa sto grashoper jbt raspada se klub, ali izgleda ne dovoljno da ih napune, sta mase jebem ti zivot lazljivi

  8. A na onom danasnjem se ispostavilo da me samo celik sjebo haha prva na tiketu

  9. Jbg brt i onaj strucnjak za srpsku ligu dao tip stavio 100e i to je palo jbg sreca za to sam se uspavao

  10. Ja kao za kurac otisao u kladzu ranije danas jbg

  11. Joj jebem ti sto ne uhvati pvaj volej sve mi doslo na tiketu u prvom poluvremenu samo pvo cc

  12. DVOJICA NA GOLMANA JEBENO I HVATA GOLMAN LOPTU PA UBICU SE JEBENO NE MOGU DA ZIVIM LAZI OVE

  13. zarazili ste se opasno
    vreme je da odmorite malo

  14. (pizda ti materina)

  15. bila dobra kvota da daju dva komada jbg

    sjebase i tebe i mene

  16. Bosko Simic
    Zajk aj mrs

    Ja bih ti sad svašta odgovorio, ali mi dostojanstvo ne nalaže da to uradim.
    SMRT KLADIONICI
    SLOBODA NARODU

  17. ДАЖАЈК сада својим наступом одаје утисак оног меме господина ''не кладим се често али када се кладим изађем и дођем на вукајлија форум да подучим народ''

  18. Ne.
    Samo vraćam na ono staro druženje i zajebanciju, a to je FUDBAL.
    NIkad neću shvatiti šta vas je većinom nateralo da igrate te mutave košarkaše.
    Lova je u fudbalu, samo treba imati živaca i pratiti i naravno imati sreće...malo više sreće.
    A gde ima mene, tu ima i sreće.

  19. Eh kad se setim kako je bilo bolje kad nisu svi živi igrali košarkaške igrače plus minus

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.