Кладионица

  1. Kakva sma ja pickica malena sta se zalim nesto uvek koga boli kurac za moga adamsa isprike prijatelji

  2. To bombi doktore

    Morris iz wash out->bogdanovic +
    Millsap out-> sta znam, delice se ti sutevi mozda sroder +

  3. брт ти кажеш "ајмо бенфика" за тим који има тилмо на тикету, па не, ти си потпуно луд косовац

  4. Ovaj drug što maši po jednu nastavlja niz haha
    Eo ga čeka Benfiku za 35 k
    Milan mu došao i to je gledao debilko. I da nije hteo da brani degener

  5. Hahaha zagrize tel i puče ekran fantazija kakav promašaj u 95 min

  6. Sto mi niste rekli da je ima tilmo, ja reko da ista prodjem danas
    http://i.imgur.com/MAnedoQ.jpg

  7. Šruder maši 5 zicera I jednom dodaje loptu u kontri kad ima otvoren put, mrš u kurac bre

  8. A x kad sam mu rekao bio 3 kvota jbt

  9. Може ли Јокић плус, шта мислите?

  10. I dok je samo sportsko kladjenje neka vrsta lutrije, kladjenje na igraca plus minus je verovatno najgora vrsta igre. Dok se konacan rezultat, broj golova - koseva i slicno u nekim slucajevima moze predvideti, malo prostudirati, igrac plus minus je najgora kladionicarska podvala.

  11. Ali prelepo te radi cekanje igraca pogotovo ako gledas utakmicu i pratis svaki sut pa ga kunes sto je majmuncina crna, plus stalno se nesto desava, plus svaku noc ima da se igra, jeste lutrija djubre klasicno ali je prelepo PRELEPO

  12. Што пуно, прошлу је остао испод границе, асистирао углавном. Али јесте висока граница.

  13. verujem, ali svakako ne kao kokain ili seks

  14. у сокеру је јокић на 22.5...
    опет су безобразно дигли границу високо изнад просека.

    али с обзиром да ни вечерас нема галинарија и чендлера, да је то утакмица од 250 поена (граница 239.5, ја сам очекивао да буде бар за 7-8 виша поштено), било би чудо ако бар по 3 (главна) играча из оба тима не би ушла у плус вечерас, а с обзиром на то да сокер (вероватно и моцарт) у понуди имају само јокића и хериса, а херис игра вероватно наспрам беверлија, ја бих свакако ставио јокића на тикет.

  15. Океј аргументи, стављам њега плус, Богдановића због Морисовог одсуства и Криса Пола на слепо.

  16. е, а немој због мене плус да пишеш, питао си само може ли па пишем зашто мислим да би могло, ја баш волим да га форсирам у минус због пламлија и вечито паднем. :)

    мада ми сад делује и да се сналази мало боље и кад су заједно у петорци, стога није ни тај пламли толики хендикеп за њега као на почетку.

  17. Najbolje ne odigrati nista kad se tako lomi oko igraca, opalite millsa - on je tip veceri

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.