Кладионица

  1. Хтео сам плус, само сам хтео да видим да нема неко неку информацију због које не би требало играти, али видим да има само ових вести што иду у прилог плусу.

  2. е армин данас постује "мој предлог дана је милс на 12.5"

    и баш се мислим колико је луд хахах, на шта мисли који курац, претпостављам да је плус ипак, и сад дође и каже "опалите милса минус"

  3. http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=3761#post_3735217

    хахах појеба човек грдан народ овуда и још му није доста ево и сад је контрадикторан опет неки наопак дан у арминга

  4. Izijem daj neki NBA

  5. Eo mi sto nemamo para pa da mastamo haha
    Posle ovog klipa verujem ps-u 100% (do sad 99,99%je bilo xd)

    https://youtu.be/gQOt5BJdnmY

  6. opalite millsa - on je tip veceri

    Ја ни после овога нисам схватио да говори о минусу, мислио сам да је црта лол

  7. е па то, него капирам сад је у овом напредном елементу па му није до правописа баш па сам разумео да је сад ипак минус џд

  8. односно плус, хахахх, јеби се арминг

  9. izijem flips
    Harden manje

    Protiv Denvera na granici 30.5 ? Daj nešto sigurnije, može dve utakmice

  10. denver 237.5+
    jokić 22.5+
    mils 11.5+(padam na ovo vrv)
    kari 28.5+

  11. A sto mi ne bi verovao

  12. Coa čemu singl na Benfiku ovakav? Maler razbijaš?

  13. Da prodjem bilo sta jebeno

  14. Pao sam 50 tiketa za redom fazon i to sve tipa za gol, poen, kos...

  15. Haha ladno danas nisma stavio sta na milsa jbt
    Kodi zeler 11 poena za 10min pa,ubicu se jebeno jos jedan mi ostao tiket za 100e dobitka fazon hs
    aha

  16. Probajte DC United 1 u lajvu.
    Iz sprdnje sam na sitno pre nekih 2 sata odigrao iz 2 u 1 i evo vodi gost na poluvremenu

  17. Neka je sa srecom legendo!

  18. Kvota 6 u Mozzartu

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.