Prijava

Nema šta da se čeka, paceri.

CSKA-Benfika 2-5 ug
Juventus - Barselona X2 2+
A.Madrid - Roma 2+

Ukupna kvota: 3.26
Dobitak : 99%

CSKA : Benfika > tr 2:1
Juventus : Barselona > tr 1:3
Atl.Madrid : Roma >>> tr 2:1

Ukupna kvota: 1472

Odigrao sam Bledso 15.5- i još se čudim što je tolika granica kad je nijednom nije prebacio od kad je trejdovan još igra protiv solidne Jutine odbrane.

Kad sad slučajno vidim da igra protiv Finiksa lol, pa ubaciće im 30

bazel manc 3+ kvota 2.05.
igraju na golove redovno.ne znam sto je tolika kvota.
juve iznenadjenje. golovi i juve.

Toronto 2
Juta - Čikago 200.5 -
Harden 29.5 +
Braun 15.5 +
Redik 15.5 -
Karmelo 20.5 -

Je l' ima neko na maxbet nalogu 500 din na zajam, vracam u Mozzartu ili Pinn betu (ako neko uopste igra tamo) posto nemam Maxbet u PN?

Vajtsajd 15.5 -
Bledso 15.5 +
Fejvors 12.5 +
Hjuston - Denver 221.5 +
Minesota Orlando H1 -4.5

Gde ste sinovci! Koliki vam je annual prihod od kladionice, svim ucesnicima ove teme zbirno? 23,76 dolara?

Bajern 2&2-5
PSŽ 1&2-5
Atletiko gg
Juventus gg
Vulverhempton 3+

TEČA!
Gde ste sinovci! Koliki vam je annual prihod od kladionice, svim ucesnicima ove teme zbirno? 23,76 dolara?

http://oi64.tinypic.com/20qmbyf.jpg

Ne igra ante, a ja njega plus bledso minus i dvojku na milvoki ahahah pa pocelo jebanje pre utakmica aaaaaaaa

Mlatoni takodje rip xd

Šomi kad odigra 2-5, dobro je ako ne padne 10 golova :)

4 tiketa nba se čekaju, kolika ponuda sunce ti

Lele Armine izginuće u najavi

Šta zna dete šta je 10 miliona

Cska 1&2-3
čelzi 2-2&3+
Psg 5+
atletiko 1&2-3
mančester x-2
sporting 1-1
bajern 2&3+
Juve negg3+

Pa što me jebete više ne treba mi 20000 povraćaj jedite govoa siti

gordon i anderson out za hjuston pa morace da trpa harden majku mu jebem

evo ovako bih odigrao da imam sta na racunu

harden plus na bilo kojoj granici, pa bez andersona i hjustona uz sve debilkoe imaju 7-8 igraca na raspolaganju tako da ce igrati harden 40min min, msm da sad ne ide bo, plus vec neko vreme se zna da harden ulazi i kad je bo nesto se pisalo tako trener oce igra harden ma sta bilo, ima da prangija vcrs ko lud

drugo bih igrao mozda manje poena jbg, 226 za ova dva tima je nista ocekivao sam vecu tek sad vidim al opet mozda manje sta znam, ko sto rekoh malo igraca hjuston nece moci da se trci tamo vamo plus kad tad stici ce ih taj umor bice promasaja a vrvtno i uspore igru malo kad se umore, a denver bez milsapa izgleda par meseci mada imaju igraca da prangijaju al sta znam nesto msm da ce manje vcrs poena, e sad da l samo manje dal vezati sa hjustonom opet treba da dobiju al evo jos nisu korigovali kvote, mozda sad po ovim kvotama h2i- na denver nzm odlucite sami