Кладионица

  1. Koreja grčka od 0-2 meksiko-jar x srbija kec španija kec itakija paragvaj neka ekipa ne daje go njemačka kec.

  2. Србија улази у полуфинале и Меси да буде најбољи стријелац Аргентине. Квота 20.

    И још један: Дијего Форлан даје гол вечерас, Фернандо Торес даје више голова од Клосеа на првенству, Луис Фабијано више од Месија, Руни од Виље. И још Србија - Гана 1. квота 50.

    :-)))

  3. Mesi najbolji strijelac, a luis fabijano daje više golova. Ne moš dobit nikako

  4. Човек је ставио да је Меси најбољи стрелац Аргентине, а да Луис Фабиано буде боље од њега, то је могуће.

  5. Fabijano ne igra za Argentinu, genije.

    Spanija da osvoji - 5.3 (ako nece sad, nece nikad)
    Raspored u grupi
    1.Srbija 2. Nemacka - 7 kvota (aj da probam)

    I tiket

    JAR-Meksiko 0-2
    Grcka-Koreja 0-2
    Argentina 1
    Engleska 1
    Nemacka 1
    Srbija 1

  6. Срећмо Тулуме, мада бићеш ти ваљда задовољан и да дође само овај задњи пар. :)

  7. Ma samo da dodje ovaj drugi singl. Posle idemo na Slovence ili USA. Sta ces bolje? :)

  8. Ja sam igrao za danas klasiku

    Urugvaj - Francuska 2 kvota 2.10 uplata 5000 ... pa sta bude

  9. Огњене, на различитим тикетима ми је то за Месија и Фабијана... Не могу обадва доћи, али један од њих може.
    Додуше, онај први тикет је изгледао мало другачије, јер сам умјесто тога да Меси буде најбољи стријелац првенства био ставио да ће Србија бити прва у групи. Пошто то није могло да се комбинује са предвиђањем да ће Србија ући у полуфинале, онда сам ставио то за Месија, јер ми је прво пало на памет :-)

  10. ау, шта све написах

  11. ja sam sastavio jedan vrlo slican tiket tulumovom xD

    urugvaj-francuska 2
    grcka-juzna koreja 0-2
    engleska-sad 1
    argentina-nigerija 1

    to je za pocetak :) prvu utakmicu nisam bio smeo da igram jer nisam imap pojma kako ce da se zavrsi, mislio sam da ce meksiko da bude bolji... bilo bi lepo da ovo prodje :) za nedelju se sprema novi :D

  12. eeee sreco , kurata li si......

  13. Попуцасте сви на Французе...

  14. oooooo daaaaa... ali, sutra je dan za dobitni tiket :) sve ovo bez francuza, a umesto njih barsa u basketu :)))

  15. Sutra vrlo jednostavno resenje

    Engleska - USA 1 kvota 1.50
    Argentina - Migerija 1 kvota 1.50

    ali opet,ta Nigerija i USA....hmmmm

  16. Pogodio sam iksa jar-mex.

  17. Mene prvo oborio Meksiko, a kako sam se jos jednom uverio da sam na EP i SP kurceve srece, okrenuo sam se tenisu i odbojci. Na po 2000 singlirao Sutlera i Spaniju (odbojka). Ukupan profit 4500 :)

    Izbegavam KI maksimalno, sto se tice SP-a, nadalje.
    Koreja - Grcka: 0-2 da se ulozi kuca, 0-1 sigurica, 0:0 tacan rezultat - realno

  18. Može slažem se za koreja grčka od 0-1.

  19. Peki, ja nisam igrao Francuze. :)

    Eto, dobismo nedvosmislen odgovor zasto svi potcenjuju Francuze na ovom SP, zato sto nemaju pojma.

    Za danas

    Grcka X poluvreme
    Argentina 1-1
    Engleska x-1

    To sam dzokn'o, priznajem. :)