Prijava

Aj samo probaj!
Ja sam juce bila banovana na kratko zbog davanja minuseva bez opravdanog razloga,oces i ti isto da prodjes?

Prestao sam da ocenjujem kada sam shvatio da sam prestrog. Jbg, ako ne dam + necu dati ni minus, a generalno retko dajem plusovi jer "zahtevam" originalnost, i preciznost. Nebitno je da li je preciznost u istini, bitno je da je autor hteo jasno da kaze nesto, tj. da proziva, objasni ili tako nesto. A preciznost isto ne znaci da je objasnjeno kao za amere, vec fino zavuceno :D

Не капирам то бановање. Нису ли - или + дискреционо право?!

Pročitaj malo podrobnije ehinaceinu ispovest... "Ja sam juce bila banovana na kratko zbog davanja minuseva bez opravdanog razloga..."
Davanje i -a i +eva bez razloga su dobar put do banana....

А види могу ја да кажем да сам имао неки разлог и кад нисам. Могу и да се улогујем с другог налога па да "хејтујем", што је стварно тешко спречити (знам да је тако)... То нас доводи до тога да је она накратко банована због искрености. Мада би то могли назвати и дрскост :)
То ме подсећа на оно кад ме испљуваше што сам наставио Господара. Ионако је пола епске фантастике написано као наставак тога, само нико то не признаје, мало измене имена...

Pa, pazi... Ako nekom nalupaš minuse enormnom brzinom ne čitajući definicije, to je za kaznu... Legitimno je da ti se nečiji stil ne sviđa baš, ili da ti se ne sviđa uopšte, al nije u redu da ne čitaš a ocenjuješ... Taj problem bi trebalo automatski da se rešava u nekom narednom periodu jerbo kaizen nešto priča da će da namesti neku kvotu podeljenih minusa u jedinici vremena koju će server sam da prepozna i zabrani... Jebi me, ako sam ti dobro interpretirao... A što se tiče duplih naloga, mi to većinom suzbijam o tako što ih obrišemo kad ih provalimo, a samim tim se obrišu i podeljeni glasovi koje je duplać razdelio i šakom i kapom....

Podržavam ideju da se napravi kvota i na ocenjivanje. Ne samo minus i plus, što da ne. 25 ocena dnevno, šta ga znam. Da ne bude nekritički.
Što se tiče "hejta" mnogo se nešto stvorila fama kako neki neke hejtuju, možda je to bila ideja echinaceje. Meni je "malo" glupo kad neko ko je dobrano u Hall of Fame pravi frku što ga je neko ishejtovao. A bilo je i toga. Eto toliko, razumeli smo se.