Prijava

Да мајка има неку велику улогу (то што она носи панталоне у породици), онда би значило да сва деца без очева треба да буду геј. А не знам колико је то могуће.

ne znaci da bi sva, ali veci procenat... sto mi se cini da jeste tako.

a sta je sa ovima sto nemaju majku?

Džimi, nisam mislio samo na tu vaspitnu ulogu, nego i na fizički kontakt od prvih dana, dojenje, maženje, majčin miris i tako to. I nikako nisam rekao da će, ukoliko to izostane, čovek automatski postati gej. Nego me samo zanimalo da li neko vidi neku vezu u svemu tome...

a sta je sa ovima sto nemaju majku?

Они су турбо јебачи.

a sta je sa ovima sto nemaju majku?
Они су турбо јебачи.

Mogao sam da stavim 30 evra da će priča krenuti ovim tokom, al' nemam te pare.

nisu turbo jebaci... oni imaju drugih problema pa ne mogu da nadju devojku.
cini se da treba da je izbalansirano ovo.

Знам да је имао девојке, што доводи до чињенице да није дерпе

To nije obavezna činjenica. Jeste li ikad čuli za "paravane" i sakrivanje uopšte? Da li je gej okej na našim prostorima, gledajući u globalu?

Još mi niko nije razjasnio ono za testosteron i ćelavljenje i maljavost, - ako sam pogriješila, voljela bih da znam šta je tačno.

Da ne dužim sad, nije baš najtačnije to što si pisala, imaš ovde odgovor
http://prirodnilek.com/muskarci_opadanje_kose

Pa čekaj, pa tu BAŠ piše da je testosteron odgovoran! Evo samo nekih dijelova:

U najvećem broju slučajeva uzrok gubitka kose kod muškaraca je androgena aloecija, koja se još naziva muški tip ćelavosti ili uobičajena ćelavost. Ona nastaje pod dejstvom muškog hormona dihidrotestosterona (DHT)

DHT nastaje od testosterona

Najvažniji muški polni hormon testosteron i drugi se stvaraju u testisima i imaju odlučujuću ulogu u stvaranju muških polnih odlika. Isti ovi hormoni koji dovode do akni i rasta brade, mogu dovesti i do ćelavosti.

Veza između testosterona i hormonski izazvanog gubitka kose je otkrivena kada je jedan doktor primetio da od dva brata blizanca jedan gubi kosu i postepeno ćelavi, a drugi brat koji je bio kastriran, ima bujnu kosu. Da bi ispitao svoje pretpostavke doktor je bratu koji je imao kosu davao testosteron, što je dovelo do ćelavljenja.

I shvatite: ne tvrdim ja da su ćelavi muškarci gejevi, nego da je čudno što su gejevi jako često ćelavi.

CITAT Pa čekaj, pa tu BAŠ piše da je testosteron odgovoran!

Нешто си ти ту помешала. Па, геј мушкарци и феминизирани мушкарци управо имају МАЊЕ тестостерона, стога имају бујније косе.

pa ne bas... genetski je predodredjena i osetljivost organizma na isti.
generalno ljudi sa tamnijom kosom su osetljiviji na efekte testosterona

DHT nastaje od testosterona ali ne znači da će kod svakoga višak testosterona preći u DHT i izazvati opadanje kose. A da ima ove kontra veze - ima, na mnogim preparatima protiv ćelavosti piše da je neželjeno dejstvo loš uticaj na potenciju!

pa ne bas... genetski je predodredjena i osetljivost organizma na isti.

Да, али то не мења чињеницу да ћеш пре да оћелавиш од више тестостерона, него од мање. Од две особе које имају подједнаку осетљивост, више ће да оћелави она која лучи више тестостерона, зар не?

A da ima ove kontra veze - ima, na mnogim preparatima protiv ćelavosti piše da je neželjeno dejstvo loš uticaj na potenciju!

Значи, мож и геј да постанеш од препарата? :))

da... ali recimo kod severnjaka nemas mnogo celave, a kolicina testosterona je u proseku ista svuda, a sve zato sto evolucijski nije bas sjajno da si celav na -20, a nema kape :)

Значи, мож и геј да постанеш од препарата? :))

Kad si pre izjednačio impotenciju i homoseksualnost!?! :D

Нешто си ти ту помешала. Па, геј мушкарци и феминизирани мушкарци управо имају МАЊЕ тестостерона, стога имају бујније косе.

Ti ne čitaš dovoljno pažljivo, izgleda.
Kažem da POZNAJEM lično mnoge gej muškarce, koji su uglavnom i feminizirani, i koji BAŠ imaju problema sa ćelavljenjem, i to prije tridesete pa i prije dvadeset pete. TO je ono što me čudi, ta paradoksalnost. Doduše, nisu maljavi po tijelu, i to je još jedna čudna okolnost, jer to govori o nedostatku testosterona, s druge strane.

da... ali recimo kod severnjaka nemas mnogo celave, a kolicina testosterona je u proseku ista svuda, a sve zato sto evolucijski nije bas sjajno da si celav na -20, a nema kape :)

Како онда објашњаваш чињеницу да су Јапанци црни, а ћелавост је код њих много ређа него код нас? :)

Kad si pre izjednačio impotenciju i homoseksualnost!?! :D

Ма, кењам. :)

Kažem da POZNAJEM lično mnoge gej muškarce, koji su uglavnom i feminizirani, i koji BAŠ imaju problema sa ćelavljenjem, i to prije tridesete pa i prije dvadeset pete. TO je ono što me čudi, ta paradoksalnost. Doduše, nisu maljavi po tijelu, i to je još jedna čudna okolnost, jer to govori o nedostatku testosterona, s druge strane.

Можда се само нездраво хране. :) Оће ћелавост и од много масне хране. Себореја...
Не знам, а ја сам баш супротно приметио. Сви ови гејеви за које ја знам да су гејеви - нико није ћелав. Штавише, сви су кудрави по глави, а браде су им слабе.

slazem se sa dzimijem za kosu...

a za japance... pa jebem li ga. celave i oni dosta, cini ti se.

Luli možda nisu maljavi jer se depiliraju :)