Prijava

Не знам, а ја сам баш супротно приметио.

Ima nas svakakvih. Tj. njih. :)

Nego, jesam li ja jedino žensko na ovoj temi? A da o tom malo prodskutujete? ;)

Luli, bolje pitanje je da li se na ovoj temi jedino ti depiliraš? :D

Nego, jesam li ja jedino žensko na ovoj temi? A da o tom malo prodskutujete? ;)

Одувек сам био сумњичав по питању твог пола. Као и за Змиу.

Lullaby
Nego, jesam li ja jedino žensko na ovoj temi?

Ne, ja sam pisala na prvoj strani.
I depiliram se.

Nedo, jesam li ja jedina bi persona na ovoj temi? :)

Антропоморфоб је би.

Пардон. Филантропофоб.

:))

Črčo ti si džambas bi žena čim su ti sve druge onako nežne i prijatne! :)

Joj bas nisam. Ja sam Svetlana Bojkovic u dusi, ucila latinski, govorim francuski, sviram klavir :)

Па ви се људи у све разумете.

Одувек сам био сумњичав по питању твог пола.

Dakle, sumnja je obostrana. :)

To Črč, neka su se i druge žene napokon (ponovo) oglasile. I drago mi je da se i ti depiliraš, znači to još nije aut.

па добро, све то што је овде поменуто - каква је мајка, да ли је има, утицај средине - иде у прилог мом тврђењу са прве стране. Друго, зашто мислим да хормони немају везе са тим - има људи са хормонским поремећајима који су хетеросексуалци. А ћелавих људи има и оваквих и онаквих, ту исто не видим неку везу..
Е и ја сам ж, а нешто имам утисак да на вукајлији иначе има више мушког пола

ја не знам ша је то..

"Panseksualizam je seksualna privlačnost prema romantičnoj, atraktivnoj osobi bilo kog pola. Laički rečeno: biseksualizam prema lepim osobama". Ta sam,definitivno:)

Imam par gej drugova i drugarica (iako, na razočarenje mnogih, ja to nisam), pa se smatram kompetentnim da dam pravi odgovor na ova piranja, jer sam koliko-toliko upoznat sa time (ne na taj način) i mogu da dam odgovore iz tog ugla.

OK, svi znamo da homoseksualci (u daljem tekstu pederi i lezbejke, kraće je) su jednostavno rodjeni kao takvi i da nemaju izbora, sa čime se slažem 100%.

Takođe.

Nikakve klinike za usrtejtavanje lopatom ili psihologijom ne pomažu i štetne su i ružne i tupave. I sa time se slažem 100%.

Takođe.

Jednostavno su takvi, i nemam apsolutno ništa protiv toga.

Takođe.

Ako bi sad neki peder recimo poželeo da ne bude to (ne vidim zašto bi, al ako bi poželeo), da li bi moglo terapijama hormonima da počne da mu se diže na žene.

Ne. On može da počne da izlazi sa ženama, da spava sa njima, da priča sebi i drugima da je str8, ali od toga nema ništa. Samo laže, najpre sebe, iako u dubini i on ili ona sami znaju da to nije istina.

Arab gays face hormone treatment, prison

Čista glupost. Nema od toga ništa.
Kao u Iranu, gde se predsednik države hvali kako nemaju ni jednu gej osobu u državi. Naravno da nemaju, kad su im zatvori puni maloletnika, koje obese kada napune 18, iz nekih banalnih razloga. Optuže ih za krađu ili ubistvo, a zapravo je ovo u pozadini.

http://blog.beonecity.com/wp-content/2008/05/iran_gay.jpg

A da li ste culi za panseksualizam i sta mislite o tome?

"Panseksualizam je seksualna privlačnost prema romantičnoj, atraktivnoj osobi bilo kog pola. Laički rečeno: biseksualizam prema lepim osobama"

Bar baci link do defke, majkumu. :)

uh,cekaj malo,nova sam:) Prosvetli me,hajde:)

Never mind, uživaj :)

хомосексуализам је геј...

хомосексуализам је геј...

Ajde?

да! не бих се ја качијо са тим сви знамо да је гејство педерски.