Prijava

Meni se sviđaju pravila pisanja :)

Navikao sam se na novu bas je gotivna.

Е не знам где да пишем, не могу да нађем тему са предлозима везаним за ове одабране дефиниције.... http://vukajlija.com/cozen-van/225123 ево

bas je lepsa sada.
interesuje me samo da li je ikako moguce obrisati sve pvt poruke?

da li sam ja toliko mutav ili stvarno vise ne postoji opcija za izlistavanje najpopularnijih definicija i postera?
Ako sam mutav, gde se ona tacno nalazi?
zavaljujem

Хоћеш истину? Мутав си :Д

to sam i pretpostavio. Sad bih bio izuzetno zahvalan da mi kazes i gde se nalazi, posto stvarno ne mogu da je nadjem. cak mi ni ctrl+f ne pomaze
mater mu...

Мислим да је нема више. Какав црни ctrl+f ? То је претрага речи на тренутној страници.. побогу.

pa da...
ctrl+f: omilj(crveno)
ctrl+f: naj (opet nista)
-||-: popul(nis'')

ok. Hvala i bas steta sto nema toga

Kaizene, brate bože, stvaraoče ovog našeg virtuelnog sveta, zašto nam narušavaš očinji vid slovima u zmiji sa defkama i ćiriličnim slovima u primerima definicija?

Šta bi sa slovima kojima su ispisani naslovi najnovijih defki?

Све похвале за најновије промене на сајту у виду насловне стране и осталог.

I šta se sad dešava sa sajtom?! Razumem da je cilj zarada al' me stvarno ne interesuje da gledam reklame gugla tik ispod nasovne linije. A još i ovaj prelom i tekstura... Ugledaj se malo na Hemingveja. Ne mora sve da bude komplikovano da bi bilo lepo. Dole sam pročitao da sajt vredi više od 80000 dolara. Ovoliki gugl reklamice stvarno ne trebaju. A tek jednostavnost. Sajt je jedno šurnaest puta bolje izgledao kad je bio jednostavniji... Pre promena!

i opet mi niko nije odgovoriJo...

Možeš svoje, ali tuđe ne.

Inače, par novina:
zamenio sam gejsrce sa gejzvezdicom dodao kalendar za postere
ispravio bag za nemogućnost editovanja/brisanja posta font u primeru više nije italic
naslovi stranica/tabova više ne počinju sa "VUKAJLIJA: " reklame su malo promenjene (eksperimentišem, tražim pozicije sa najviše klikova. znam da ovo nervira ali to je najvažniji izvor prihoda za sajt. uvek možete da kupite ktitor ako vas baš toliko nervira:)

Kajzene, sta je onaj znak za stikliranje?

Pih, više mi se sviđalo gejsrce. Nemaš pojma.

I mogao si da makneš i "Tema na forumu:", kad si već sklonio "VUKAJLIJA:", ovako ništa nisi uradio, i dalje se naslovi ne vide.