Prijava

Кад већ помену ктиторе и приходе. Може ли неки једноставнији начин уплате, поруком и слично? А нижа цена? :-)

Kajzene, sta je onaj znak za stikliranje?

Кад већ помену ктиторе и приходе. Може ли неки једноставнији начин уплате, поруком и слично?

Cena je ok.

Kajzene, sta je onaj znak za stikliranje?

To je znak da je definicija odabrana, koji mogu da kliknu samo moderatori.

pa kako to da su sve odabrane? biće da je neki bag ili tako nešto,

Pa bio je privremeno bag sad samo odabrane imaju.

Primjetio sam da mogu da editujem svoje definicije koje su medju odabranim, a isteklo im je 24 h. To ne bi trebalo da moze, s obzirom da nisam ktitor, il' nisam u toku?

I mogao si da makneš i "Tema na forumu:", kad si već sklonio "VUKAJLIJA:", ovako ništa nisi uradio, i dalje se naslovi ne vide.

Sređeno.

Кад већ помену ктиторе и приходе. Може ли неки једноставнији начин уплате, поруком и слично?

Ne. Provajderi uzimaju 50% na uplatu tako da bi cena bila 400 din kada bi išlo SMSom.

Aha ok.Ovih dana hocu uplatim a mrzi me da idem do poste,a na 300m mi od skole.

Primjetio sam da mogu da editujem svoje definicije koje su medju odabranim, a isteklo im je 24 h. To ne bi trebalo da moze, s obzirom da nisam ktitor, il' nisam u toku?

Ja ne mogu.

Primjetio sam da mogu da editujem svoje definicije koje su medju odabranim, a isteklo im je 24 h. To ne bi trebalo da moze, s obzirom da nisam ktitor, il' nisam u toku?

Aj probaj i da stvarno promeniš. Jel ti je tako za sve ili samo neke?

@debilko i moronko: pošalji kevu, babu :)

Vidim i logo cikici oci vise nisu boje koze :D

Za uklanjanje reklama instalirajte addon "Adblock Plus" za Mozillu, a za Chrome nisam siguran kako se zove, slican je naziv :D

Aj probaj i da stvarno promeniš. Jel ti je tako za sve ili samo neke?

Probao sam bio sa onom: Dolazak zime iako joj je vec isteklo 24 h (lijepo je pisalo "juce"), i uspjelo mi je. Sad sa njom vise ne mogu, al' zato mogu sa zunzarom, na kojoj takodje pise "juce". Kao dokaz, dodao sam jos jednu tackicu na kraju primjera poslije rijeci "Bjelica". Ak' i dalje ne vjerujes, dodacu i trecu :)

Za Explorer takođe može Adblock plus, samo ukucajte na google-u adblock for explorer i verziju programa koju imate. Instalira se i može da se isključuje veoma lako.

to "juce" nema veze, to krene da pise ranije nego sto istekne 24h.

Ja lično smatram da su moderatorima data prevelika ovlašćenja. Elem, je l' samo ktitori mogu da menjaju boju pozadine ?

* reklame su malo promenjene (eksperimentišem, tražim pozicije sa najviše klikova. znam da ovo nervira ali to je najvažniji izvor prihoda za sajt. uvek možete da kupite ktitor ako vas baš toliko nervira:)

Jel mogu da dobijem ktitor ako kliknem 200 puta na reklame

EDIT kaizene jos samo ispravi ovo sto se vidi ko je napravio poster bez ocenjivanja