Prijava

I vrijeme postovanja pise

pre NaN dana

bar meni... Hrom koristim

Jel ti vreme/vremenska zona u OSu lepo podešeno?

Jeste, bilo je podešeno OK, evo sad su ok vremena

Valjalo bi srediti broj omiljenih postera i definicija na profilu

I je li samo meni ovo da piše PRIJE 2 MINUTA iako je odma' postavljeno.. ?

Mislim da gubi "ono svoje".Ovo mi je premoderno.:) više mi se svidja onakav stil,mada nije loše ni ovo.

Ne mogu da omiljenujem.Kako?

eeej popravite search.... A ne bez veze da pišem i brišem definicije.... Šest puta sam kucao naziv poslednje defke, na različite načine i nijednom ništa nije izašlo i onda je postavim i malopre videh da ima još 2 slične....

Umesto opcije omiljeno, sada je postavljena ona zvezdica.

pa ta zvezdica znači omiljeno koliko ja kapiram....

Ne bi bilo lose da opcija 'Dodaj svoju definiciju' bude vracena na profil.:) Ovako je malo bzvz.

Dajte ljudi gori ste od male dece. Ko bi vam svima ugodio.

Sto bi rekli cuti i pusi :) stvarno ste razmazeni do zla boga.

Kaizene, k'o Boga te molim, vrati starog Vukajliju, ovako se vise ne moze... Nekad sam bre uzivao pisajući, sad me bre mrzi i da citam. I kad napisem nesto, slabo prodje. Ne znam, mozda je to i do mene, ali mislim da je stara verzija bila mnogo bolja.

Ne znam smeta li drugima al' mene nervira onaj znak za strikiranje sto ne mogu kliknuti :D Prijedlog: skinuti, da ga mi, obicni smrtnici, ne vidimo :D

serious je u pravu.

Inače moju defku je videlo tačno 10 ljudi. Nekada se znalo. Ako valja idu plusevi, ako ne idu minusevi. A sada? Ni jedno ni drugo. Valjda će biti bolje kada se ljudi naviknu. :)

Sve dok modovi biraju defke ne očekujte preterano dobre rezultate. Ali ja sam se već navikao da pišem za svoju dušu, baš me briga da li se neko me sviđa. Isto preporučujem i vama.

Valjalo bi da pišu prethodni nadimci, kao što je i prije pisalo

mislim da ovde mogu da pitam. Jel se radilo nesto po pitanju onog baga da se pise da ima manje defki nego sto stvarno ima, posto meni je uvek pisalo da imam dve manje a evo sad imam tacno?