Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. Добро што је макнут онај графикон активности. Због тог чуда сам мислио да сам нолајфер!

  2. Poslednje vreme*. Pozdrav

  3. PS Danas je umro fer play na Vujakliji!

    Potpuno se slažem ja sam bio prvi za ukidanje opcije omiljeno kao faktora koji će odlučivati o tome koje će definicije da stoje na naslovnoj tj. na listi najomiljenijih, ali sad je stvarno loše odradjeno. Mene realno boli uvo za defke koje će tamo da stoje, ali sam imao skroz drugu stvar u glavi. Da se na toj stranici gde su "odabrane" svakim klikom na refresh menjaju definicije, ako ne bar svakim onda na odredjeni vremenski period, tipa desetak minuta. Ovako je go kurac, znam da ja više nijednu sa te strane nijednu jedinu neću oceniti, za druge me, da se tako prosto izrazim, zabole tuki.

  4. Otprilike se slažem s Fejzbukmanijakom. Ne mogu verovati da je toliko iskustvo od svega dovelo da 20 ljudi određuje šta je dobro. Čuj još odabrano. I ponavljam- OK ali ubacite i Najpopularnije danas, što to smeta?
    Ili šta- postaje nekakva škola sajt gde nas uče šta je dobro? Dajte nam i jednu i drugu mogućnost pa da vidimo.
    Ja ne vidim svrhu ovog. U zadnjih sat sam pročitala bar 5 potpuno debilnih definicija gde stoji Odabrano. Pa kontam- možda je provokacija? Hmmm
    Ili onda ukinite ocenjivanje. Potpuno. Neka samo ljudi pišu i to je to. Ko je pročitao, pročitao.

  5. Mislim da se F.G.Lorka okreće u grobu što je napisao pjesmu:
    "Zeleno, volim te zeleno
    zelen vetar, zelene grane
    ...
    zelena Vukajlija" :)

  6. Fejsvukmanijakov predlog sa refrešom stranice nije loš.

  7. Каизене, како да дођем до дефиниција које су изашле пре пола сата или пре сат-два?
    Са стране стоји само 10 најновијих, а опција "Следећа за гласање" је неупотребљива уколико не оцењујем сваку дефиницију која је скоро изашла. Има много нас који не оцењујемо сваку дефиницију коју прочитамо.

    ODGOVOR:

    http://img.skitch.com/20101009-cqwdkkhuqqjg4xdq5feim72yge.png

  8. Морон.

    Хвала обојици. :)

  9. Bilo bi interesantno procitati utisak o Vukajliji nekog ko se tek danas prvi put registrovao.

  10. O da. Dobra ideja. Ako ima takav nek se javi.

  11. Nakon malo više razmatranja, zaključio sam da mi se nova verzija sajta ustvari uopšte ne sviđa i to iz više razloga:

    - Nema arhive, a treba da bude. Još uz to arhivu je trebalo poboljšati, tako da se vidi više podataka o definicijama datim određenog dana, a ne samo naziv i skor.

    ODGOVOR: ima arhive samo je na malo čudnom mestu. Ideš na "Definicije" pa na "Definicije pre godinu dana" Stižeš do ovoga: http://vukajlija.com/definicije/na-dan/2009-10-09 Tu možeš da izabereš koji hoćeš datum.

    - Treba da se povrati mogućnost pregleda SVIH definicija i po popularnosti i po vremenu kad su nastale.

    - Detaljna i kompletna lista autora sa svim parametrima koji su dosada postojali + prosjek je zaista neophodna. Na primer i zato što to omogućava lakše biranje autora čije sve definicije želimo pročitati itd.

    - Pozdravljam uvođenje odabranih definicija i čak pozdravljam to da one budu na naslovnoj strani, ali i pored toga treba da postoji mogućnost pregleda definicija po popularnosti, vremenu nastanka i omiljenosti.

    - Grafički treba dosta pojednostaviti sajt ili koristiti neke efikasnije metode programiranja tako da se riješi ovaj problem sa skrolovanjem koje je stvarno užasno sporo (i prije je bilo sporo, a sad pogotovo). Još uz to, sajt generalno jako sporo funkcioniše, da li je to zbog reklama ili čega drugog ni sam ne znam.

  12. Имам још једно питање: Да ли је могућност да се мењају дефиниције које су на гробљу последица такве намере или је у питању неки зајеб?

    http://vukajlija.com/aca-slovenac/223569

    ODGOVOR: Zajeb

  13. Gledam postere, Primetio sam da veci naslovi su skraceni izvan dela gde komentar stoji.

    Da pojasnim, donji deo postera sadrzi naslov i komentar, uglavnom komentar bude preklopljen od srane okvira postera.

    Primer na ovom posteru

    http://vukajlija.com/zabava/posteri

    Koji nije ni nesto velikacak naslov, ako moze neka neko pogleda u tom pravcu.

  14. Mislio sam da se ove odabrane menjaju ,nesto kao randum fora ,al ne lezi vraze , ovo ispade jos grdje od proslog biranja defiicije dana. Sta sada samo modovi mecu na naslovnu sta im je volja ili kako , na koju foru to funkcionise ?

  15. Sta sada samo modovi mecu na naslovnu sta im je volja ili kako , na koju foru to funkcionise ?

    Cuti, zamisli samo moje reakcije nakon 7-8 dana ovakvog funkcionisanja sajta, imaces materijala za 7 parodijskih definicija :D

  16. Vi što vam sporo radi skrol. Koji OS/browser je u pitanju?

  17. Firefox / Windows XP

  18. Ало бре такмичари? Шта је са вама... Нема више најомиљеније, кме кме кме! Тата врати ми омиљене, врати ми дефку дана... Кмеееееееее Много се бре такмичити, није ово никакво првенство, нити је ово место где ми нешто играмо па да постоји ферплеј. Нијо ово фејс па да се такмичимо ко ће више пријатеља имати... а ви то радите. "Моја дефка има виш лајкова, јаоооо сада ћу да рефрешујем профил страну на свака два минута да видим колика ми је популарност!"... Идите на фејс па пишите статусе и бројите лајкове и записујте то у неоутпед и сабирајте па ћете онда имати популарност. Идите освојите неки турнир у баскету, или у малом фудбалу па ћете имати популарност... На све начине покушавате да баш ваша крава има највише млека, да баш ваше свињче има највише чварака... Мислим, храните то свињче, немојте да га фарбате у индигошућмурасто како би га други приметили...
    Амин!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.