КОКА-КОЛА - Друштвени паразит или можда само стереотип?

  1. Моја баба, пошто нема зубе, она и ручак и вечеру све убаци у кока-колу, сачека два-три сата и онда то попије.

  2. Еј, сад се сетих неке емисије што сам гледао..нешто као муслим-кола, кока-кола за муслимане или тако нешто, па неки део прихода одлазио за неке верксе организације. Скроз нестварна прича.

  3. хахахахаха, јаој да Мека-Кола лолололо
    А после добили неку конкуренцију, неки терористи кренули са својом колом. Крејзи муслимс! :)

  4. Najviše volim da kocu tamanicu stavim u do tog trenutka prazan džep.

  5. До пре годину дана, драо сам око литар коле дневно, понекад више. Сад је једино пијем кад се крмља неки роштиљ, или тако нешто... углавном око две чаше. Морам признати легне ми ко будали шамар...

  6. Lično poznajem čoveka koji je jedva preživeo cirozu jetre

    Ajde podeli to kako je uspeo da preživi cirozu sa ostalom medicinskom javnošću pa da ti damo Nobelovu nagradu.

  7. Koliko sam upućen, jedini lek za cirozu jetre je presađivanje... ili odlazak u legendu.

  8. Ciroza mora da se zasluži. Ja bih cirozu čoveka koji je spržio jetru rakijom i cirozu čoveka koji se sjebao Koka-Kolom uporedio sa ranom ranom vojnika koji je jurišao da pobode zastavu na Rajhstag i ranom lovca imbecila koji nije dobro pročitao user manual za pušku.

  9. Valdemar
    Ciroza mora da se zasluži. Ja bih cirozu čoveka koji je spržio jetru rakijom i cirozu čoveka koji se sjebao Koka-Kolom uporedio sa ranom ranom ruskog vojnika koji je jurišao da pobode zastavu na Rajhstag i ranom lovca imbecila koji nije dobro pročitao user manual za pušku.

    Već nekih mesec-dva dana sam gajio sumnje u tvoju lucidnost i bojao se da je na izdisaju. Fantastičan comeback!

  10. Pišem Uz Vetar

    Najviše volim da kocu tamanicu stavim u do tog trenutka prazan džep.

    krenula da čitam, i očekivala sasvim drugačiji kraj:

    "Najviše volim da kocu tamanicu stavim u do tog trenutka prazan čmar...."

  11. Valdemare ovo komotno možeš u neku defku da prekopiraš. Sjajno.

  12. Već nekih mesec-dva dana sam gajio sumnje u tvoju lucidnost i bojao se da je na izdisaju.

    Izvini, mnogo pijem, pa mi retko dođe misao.

  13. krenula da čitam, i očekivala sasvim drugačiji kraj:

    "Najviše volim da kocu tamanicu stavim u do tog trenutka prazan čmar...."

    http://www.joecrazy.com/wp-content/uploads/2011/08/coca-cola-x-ray.jpg

  14. krenula da čitam, i očekivala sasvim drugačiji kraj:

    "Najviše volim da kocu tamanicu stavim u do tog trenutka prazan čmar...."

    Krenuo da čitam, i očekivao sasvim sasvim drugačiji kraj:
    "Najviše volim da na koncu u tamnicu stavim kolac u prazan čmar.
    http://4.bp.blogspot.com/_C6EqKIwRALc/SEzPFlGbHJI/AAAAAAAABCk/JNo91n1nnIY/s400/impale2.bmp
    EDIT

    Valdemare ovo komotno možeš u neku defku da prekopiraš. Sjajno.

    Bar ću staviti na FB :)

  15. ispade da mu ova rečenica dođe ko neki rošrahov test.. lol

  16. ispade da mu ova rečenica dođe ko neki rošrahov test.. lol

    Vidiš šta nam radi ta zla kompanija, tera nas da tumačimo mrlje :) Imam jednu mrlju na zidu, baš od kokakole, pljunuta Ukrajina.

  17. Najviše volim da kocu tamanicu stavim u do tog trenutka prazan čmar....

    udaj se za ja!

  18. udaj se za ja!

    Ovo od tebe nisam očekivao, da žrtvuješ nevinost radi zadovoljstva primanja jedne flašice, pa makar to bila i koca?

  19. Ne inspiriše njega flašica, već pomisao da če ta flašica biti ugurana nežnom Lemajinom rukom.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.