КОКА-КОЛА - Друштвени паразит или можда само стереотип?

  1. Od Lemaje je i flasica tamanice u plinaru kao dobitak na lutriji!

  2. A daaaa.... ruka je ljubav... a šta je u njoj, to već može biti ovo i ono... Ljubav, nežnost.
    Edit: Gazimudo, po tvom niku, deluje da više voliš neki CBT?

  3. Može i Lemajina noga. Ionako je pomenula da su je prijateljice terale da bude foot-calf model.

  4. Valdemare, ja cak ne znam ni sta to znaci.

  5. Valdemare, ja cak ne znam ni sta to znaci.

    Hajde sad da se složimo da si ti neinformisan, a ne ja nenormalan?
    http://www.urbandictionary.com/define.php?term=cbt

  6. valdemare, tiću, dobro je dok imaš mrlju na zidu, a ne na jetri! mada, tumačenje jetrenjih mrlja bi tek bilo ludilo...

    nemaš frke gazimudo, biću nežna, laku ruku imam, ma koliko glomazan bio predmet koji držim...

    edit: valdemar, on voli ovim da ga gazim
    http://www.dodaj.rs/f/3/zc/12U05TFy/080313-1232.jpg

  7. A čekaj, sad postavljaš fotografije i zbunjuješ, imaš na tim cipelama dva dela, štiklu i ono drugo kako li se već zove... Gazište? Pa sad, štiklom možeš samo da bodeš, što zahteva dodatnu preciznost i koncentrisanost ukolko je CBT u pitanju, a tim "gazištem" možeš da gažiš bez problema, ali zašto bi on voleo CBT koji uključuje nešto plavo na tufnice sa čipkom i štiklom??? E, zaista, ima nas svakakvih, perverznih... Zgrožen sam.

  8. ЛЕ МАЈА ЛОЖАЧИЦА.

  9. Nego da ja vas pitam nesto. Kako smo dosli od toga sto ja prosim lemaju,da hocu tamanicu u gujsci i stiklu u jajima?
    EDIT: Valdemare, kad bih kojim slucajem bio sa tobom na kampovanju, ubio bih te prvog sata. Jebiga, cisto da budem siguran.

  10. hahahahhahahahahah

    pazi, to "gazište" (bem li ga kako se zove) može da se insertuje u rektalni predeo, dok se štiklom ubada u predeo mošnica... na primer... a tufnice i čipkica su tu da se devojka odeća kao dama dok to radi... :D

  11. EDIT: Valdemare, kad bih kojim slucajem bio sa tobom na kampovanju, ubio bih te prvog sata. Jebiga, cisto da budem siguran.

    Ali propustices celu zabavu onda.

  12. ja uopšte ne znam kako smo od koka kole došli do BDSM-a....

  13. lemaja
    ja uopšte ne znam kako smo od koka kole došli do BDSM-a....

    Jedna rec. Pocinje na V. Zavrsava se na R. A izmedju je aldema

  14. КОКА КОЛА ЗЛО. КОКА КОЛУ СУ ПИЛИ УСТАШЕ У ЈАСЕНОВЦУ И КЛАЛИ СРБАЉ. ДОК ЈЕ СРБИН ДОК ЈЕ КЛАО ПИО РАКИЈЕ ХЕХЕХЕ

  15. Nego da ja vas pitam nesto. Kako smo dosli od toga sto ja prosim lemaju,da hocu tamanicu u gujsci i stiklu u jajima?

    Nameštao si se, migoljio tako da se uklopi, uz bolji lubrikant :) Ne boj se, ja sam na kampovanju drvoseča, ložim vatru, pečem roštilj, dižem šator, bacam sekiru u dalj, tripujem se na sve te junačke discipline, ne volim momke. Tako da, bio bi ti izazov da me ubiješ, morao bi da se dokažeš kao muškarac, a ne seka-persa koja voli CBT :)

    a tufnice i čipkica su tu da se devojka odeća kao dama dok to radi... :D

    Da, tu sam zaboravio na žensku stranu priče, izvini...

    Jedna rec. Pocinje na V. Zavrsava se na R. A izmedju je aldema

    Bez vaše pomoći nikada ne bih uspeo... Osim toga, Gazimudo, na engleskom bi tvoj nik glasio Torturemyballs... Hahahha, i onda ja nešto...

  16. A baš me interesovalo šta ima da se priča na ovu temu toliko... pa awww :)
    a ne pijem, i ne sviđa mi se reklama, sve neki polarni međedi ili deda mraz, nije to lepo

  17. Мене занима која је разлика у саставу између кока коле и осталих кола пића? И ако не пијете кока колу, пијете ли кокту, или пепси колу или синалко колололололу?

  18. Sve je to isti kurac. Mada, ja to ovako gledam, ako treba da se trujem, daj da bude trve kvlt.

  19. ENEMI

    Naime, vjerovalo se da točni sastojci recepta koji je sastavio kemičar John Pemberton 1886. godine nikada nisu u potpunosti bili poznati. Recept se čuva u sefu u Atlanti, i to pod neprestanim nadzorom.

    Iako su se od prve pojave Coca-Cole na tržištu pojavile razne imitacije sličnog okusa, niti jedna od nije došla ni blizu popularnosti originalnog napitka.

    Sef u Atalanti, jebiga

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.